Skocz do zawartości

Debata otwarta nad regulaminem w Nienawiszczu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał(a):

Co byś chciał tam jeszcze zmienić? 

Stawki jakoś kosmetycznie, wycofać łódkę z wypożyczania, reszta nie wiem, dlatego zapytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Kotwic napisał(a):

Bliżej weekendu postaram się poczytać i coś napisać. Bo drobne zmiany mogą być potrzebne (nie mówię o opłatach).

Ok, ja postaram się jutro wdrożyć na główną stronę, a potem zedytujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA: OBIEKT JEST CAŁKOWICIE MONITOROWANY"

Miejscowi twierdzą inaczej.

Jesiotry same uciekły?

4. Wywózki można robić maksymalnie do miejsca oznaczonego markerem.
Darku dopisz czy tam są markery czy do ustawionego własnego.


Nie widzę info czy można psa czy kota zabrać na łowisko i ile to jest płatne skoro osoby towarzyszące płacą.

Psy zostawiłbym bez opłat. Zawsze jak właściciel zwierza jest nieodpowiedzialny to taki pies pozbiera kości po pysznych golonkach.


Tylko spin.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
18 godzin temu, NPC napisał(a):

Zakaz kłusowania? :P 

Może lepiej zakaz łowienia ryb?🤣

Nie no wiem że Darek pyta poważnie, ale wg. Mnie komplikowanie regulaminu mija się z celem. Nie ma sensu co raz coś wymyślać. Zakaz wywózek jest słuszny. Nie powinien jeden człowiek blokować połowy łowiska, co przy wędkowaniu dystansowym i tak jest trudne do osiągnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 24.12.2023 o 08:23, ArekH napisał(a):

Może lepiej zakaz łowienia ryb?🤣

Nie no wiem że Darek pyta poważnie, ale wg. Mnie komplikowanie regulaminu mija się z celem. Nie ma sensu co raz coś wymyślać. Zakaz wywózek jest słuszny. Nie powinien jeden człowiek blokować połowy łowiska, co przy wędkowaniu dystansowym i tak jest trudne do osiągnięcia. 

Rzucasz na wprost daleko a nie w poprzek lub nie  po ukosie, chodzi o normalność, z wywózkami się nie udało, non stop spiny.

Jak pływałem też miałem przypadek że stoję 20m od trzcin i sobie rzucam spinnigiem, a koleś zamiast mnie opłynąć na około, zapytać czy biorą,  to mi płynie przed trzcinami i w miejscu gdzie rzucam... Dramat.

Generalnie jeśli łowisko ma być modelowe,  to faktycznie zastanawiam się aktualnie co zrobić ze spinnem, bo można było łowić cały rok. Z jednej strony stres niepotrzebny drapieżnika, z drugiej strony wolę aby byli wędkujący niż kłusownicy i niema woda, wbrew pozorom to są trudne wybory... Bynajmniej dla mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...