Skocz do zawartości

Debata otwarta nad regulaminem w Nienawiszczu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ArekH napisał:

Ja jednak stanę za zdaniem Grześka. Może być z tego więcej strat niż zysku. Uważam, że jeśli ktoś chce powędkować, to żaden wysiłem zakupić zezwolenie w sklepie, lub, na przykład, przelew bankowy przez internet i wydrukować sobie, tudzież pobrać na telefon zezwolenie z datą i nr stanowiska w tytule. Taka skrzynka to dodatkowe koszta a i zniszczenia nieuniknione. To prywatne, bardzo ciekawe łowisko i ludziom w końcu zacznie zależeć by tam wędkować, a w tedy będą się sami o zezwolenie starać. 

Ja boję się o taką skrzynkę i możliwość kradzieży.

Co do zezwolenia opłacanego przelewem/przez internet :

Swoje dane/ date połowu ok, ale numer stanowiska? Skąd będziesz wiedział, na którym stanowisku będziesz wędkował, chyba że ma być woda typowo pod zasiadki karpiowe i rezerwacje.

Gdybym się zdecydował na przyjazd, nie wpiszę numeru stanowiska, bo dopiero na miejscu ocenię, które jest wolne, które mi odpowiada bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że zgłaszasz telefonicznie chęć przyjazdu, ale czy jednocześnie określasz się do nr stanowiska ?

I nie dziw się memu pytaniu. Nie korzystałem z tego łowiska, a u Ciebie na stawiku, mam już "swoją" miejscówkę, którą tradycyjnie okupuję ;)

Rezerwacji nie potrzebuję bo wpadam jeszcze przed "otwarciem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to będzie tak ogarnięte stanowiskami, żeby było wiadomo ile osób w danym dniu wędkuje. Może być tak że dostaniesz info które są wolne i zdecydujesz z którego wędkujesz przy rezerwacji. Ale tu niech się lepiej Prezio wypowie. Ja tam tylko raz byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z tą numeracją stanowisk to długa historia, miała być, ale nie wyszło. Robert @Kubik zrobił nawet stosowne numerki.  Życie zweryfikowało pomysł ponownie (pewnie jak to będzie z nowością czyli skrzynką). Okazało się, że nie trzeba było robić numeracji, do mnie ludzie dzwonili i się jakoś grzecznie ustawiali. My mieliśmy te wodę w posiadaniu od 1 kwietnia, ruchu nie było, jak będzie w tym roku zobaczymy. Jeśli będzie trzeba to i numeracja stanowisk będzię.

Na pewno będziemy reagować na bieżąco. Ponadto mamy w planach jeśli będzie za dużo chętnych uruchomić kolejne cyple do łowienia, a tutaj trzeba i slip zbudować oraz dokupić łodzie, aby w piękne dzikie miejsca się przetransportować. Naprawdę wystarczy chcieć to robić dla idei :)

Na pewno damy radę i mam nadzieję, że nikt w Nas po 1 roku zarządzania wodą nie wątpi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, aby ktoś pomyślał o niepełnosprawnych wędkarzach. Gdzie , np. mogą dyskretnie zmienić pampersa ? Hę ?:hmmm-min:
 
Wydaje mi się że to kwestia czasu. W pracę na łowisku angażuje się garstka ludzi która robi to z serca i idei. Między innymi pomysł z aukcjami na cele statutowe fundacji by dalej to rozwijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek napisał:

Nie widzę, aby ktoś pomyślał o niepełnosprawnych wędkarzach. Gdzie , np. mogą dyskretnie zmienić pampersa ? Hę ?:hmmm-min:

 

Na ten moment, jedynie ogólny Toy Toy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...