Skocz do zawartości

Debata otwarta nad regulaminem w Nienawiszczu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, elvis napisał:

Jest to mój pierwszy i ostatni post w tym wątku.

Co się z Tobą chłopaku ostatnio dzieje, ja, zielonego pojęcia nie Mam. Mamy być wdzięczni że zabierasz głos? Z góry Cię przepraszam, że piszę w otwartym wątku, ale nie mogę się oprzeć wrażeniu Danielu, że robisz wszystko, by Nas opuścić i byśmy Tobie jakoś w tym pomogli. Określ się o co kaman. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, mieć na forum usera, ze znajomością prawa i jego niuansów, by wiedzieć jak walczyć o swoją własność. Mi przy wszelkich paragrafach, włos się jeży na szyi. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Fajnie by było, mieć na forum usera, ze znajomością prawa i jego niuansów, by wiedzieć jak walczyć o swoją własność. Mi przy wszelkich paragrafach, włos się jeży na szyi. :(

Jakie to paragrafy tak na Ciebie działają? Jak coś z Kodeksu Karnego to pytaj, nie piszę nic w tym temacie, bo Wasza rozmowa dotyczy wykroczeń i  umowy cywilno prawnej (czytaj regulamin) :champagne-2010:

Z tym wypinaniem to jak z piekarzami, wszyscy plują do ciasta przed wypieczeniem chleba tak jak rolnicy, którzy szczeją do ogórków kiszonych B|

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tak Grzesiu. Ja w ogóle w tych zawiłościach ginę i jestem zestrachany. Jak widzę przesłane jakiekolwiek poprawki w regulaminach, zapisane maczkiem, nawet do umowy telewizyjnej, to zaczynam płakać. Nie ogarniam. Grzesiu? Rozumiem że to Twój koni i praca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca, tylko akurat robię to, co lubię i przy moim biurku najczęściej "kozaki" siedzą ze spuszczonymi głowami i zachowują się jak przysłowiowe "cioty".

Regulamin musi zawierać różne niuanse, ostatnio wytłumaczyłem gościowi z miejscowego Lombardu dlaczego stracił kilka tysi i w głos się śmiałem jak mi swoje umowy pokazywał.

Niech mi ktoś wytłumaczy jak mnie Grendziu zmusi do zapłacenia np 1000PLN za używanie 3 litrów zanęty a nie 2 litrów. Ja jutro mogę podyskutować by trochę pomóc, ale Kodeks Cywilny nie jest mi znany (tyle by doradzać) :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ArekH napisał:

Czyli pozwolisz się czasem o pomoc zwrócić? 

Ty możesz "walić" z pytaniem o każdej porze w tematach, czy na priv :champagne-2010:

 

W regulaminie trzeba ująć, iż za to i tamto taka i taka kara, z tego i tego kodeksu i paragrafu, to działa B|

Określić wartość ryb, by np przybyła na miejsce wypinająca się na wszystko policja wiedziała jak podejść do sprawcy kradzieży (nie należy przesadzać, bo gdy doszłoby do Sądu, to ten może powołać biegłego - ja sam prawie co dziennie powołuję biegłych w prowadzonych przeze mnie sprawach).

To jest dużo analizowania, jutro popiszemy, bo teraz mi żona marudzi, że świecę telefonem :champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...