Skocz do zawartości

Sprawdzone spodnie wędkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Grzes77 swoim zakupem przypomniał mi, że w tamtym sezonie wykończyłem mojej ulubione spodnie z Graff, rozdarłem je zaczepiając się o przyczepkę przy slipowaniu łodzi.

Z chęcią przytulę ogrodniczki, w Graffie denerwował mnie z tyłu zamek rozpinany, często go poprawiałem i trochę szelki, które się często luzowały. ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Mam doświadczeń. Kiedyś widziałem jak Lucjan ubierał portki chyba Prestona. Od wewnątrz wyglądały jak podgumowane. Było bardzo ciepło. Podziwiałem chłopa jak mógł w tym wysiedzieć. Możliwe że to oddychający materiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://goo.gl/images/qzt2w9

Ja napiszę w "drugą stronę". Nie polecam tego Cormorana, no chyba że na mróz -20°c, to można zaryzykować. Materiał do dupy, mój teść, który ma swój zakład krawiecki miał dosyć cerowania tego gówna (sorry ale nie mogę dobrać delikatniejszych słów), pieniądze jakie wydałem na ten szajs są jednymi z tych straconych w naszym hobby, przestrzegam przed tym badziewiem :champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Ogrodniczki  muszą być. bo spodnie spadają z d.... - i co i szukam nie tylko po nazwie marek wędkarskich, ale także w ciuchach BHP :P
Zobaczymy co się znajdzie, ktoś coś, jeszcze podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka firma DELTA-PLUS, tam mają przede wszystkim ciuchy robocze, ale ja znalazłem sobie tam np. świetną bluzę, która wcale nie musi robić jako robocza, bo jako taki wygląd ma :D  Może tam coś znajdziesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do pełnej oferty tej firmy, mogę zapytać o ceny jakby ktoś chciał. Potwierdzam maja super ciuchy i akcesoria bhp które niczym nie odbiegają stylem od codziennej odzieży. Stawiają na jakość, dziś przysłowiowy robotnik potrafi się lepiej ubrać niż pracownik biurowy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...