Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.01.2022 o 20:10, Grendziu napisał:

 

Kto zgadnie dlatego to jest "ulubieniec" @christhof70

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jaja se robisz. jesu,te zgrzytające zęby i zmieniony vocal, dramat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał:

wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jaja se robisz. jesu,te zgrzytające zęby i zmieniony vocal, dramat 

?????????

 

Ja w weekend obejrzałem 5 odcinków Zander Pro

 

Z jednej strony to jak łowią wertykalnie, czy za pomocą echosondy, to szczęka opada, choć ja na razie jest chyba za innym łowieniem. Fajnie, że drugiego dnia łowili z brzegu, no i też padł wtedy 101 sandacz...

Przed mną 6 odcinek, finał... Ja chcę na ryby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
24 minuty temu, christhof70 napisał:

dopłacą mi, a tam nigdy nie pojadę

To się nigdy już nie spotkamy, kupię tam bazę wędkarską i będę siedział na zawsze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Administrator

Czy wiesz,że:
 

Sandacz (Sander lucioperca) to gatunek ryby z rodziny okoniowatych (Percidae), o charakterystycznej, wydłużonej sylwetce i łuskowanym ciele. Dorosłe osobniki osiągają zwykle długość od 50 cm do 120 cm i wagę od 1 kg do 15 kg, co czyni z niego jedną z większych ryb występujących w wodach słodkich Europy i Azji.

Sandacz posiada szeroką i wydatną głowę, z dużymi oczami i szerokim pyskiem zakończonym wyraźną szczęką. Jego ciało jest pokryte twardymi łuskami o charakterystycznym wzorze, który może się różnić w zależności od miejsca występowania. Na grzbiecie sandacza znajduje się jedna, długa płetwa grzbietowa, za którą znajduje się płetwa ogonowa, umożliwiająca szybkie i precyzyjne manewrowanie.

Sandacz jest rybą drapieżną, polującą na mniejsze ryby, krewetki, raki i skorupiaki. Jego sposób polowania polega na czatowaniu na swoją ofiarę i nagłym ataku, w trakcie którego zjada ją w całości. Sandacz jest znany ze swojej siły i zręczności podczas walki z wędkarzem, co czyni go popularnym celem wędkarzy sportowych.

Gatunek ten występuje w wodach słodkich Europy i Azji, w tym w jeziorach, rzekach i zbiornikach wodnych. Sandacz preferuje głębokie, chłodne i dobrze natlenione wody, z wyraźnym dnem i skrytkami, w których może ukryć się przed drapieżnikami. Jest to gatunek o znaczeniu ekonomicznym, a jego mięso uważane jest za smaczne i cenione przez smakoszy ryb.

Projekt ze sprzedaży koszulek wspiera cele statutowe Fundacji dla Ryb.
#zander #sandacz #ryby #koszulki #fundacja #dlaRyb
Uwaga - ta wersja Sandacza sprzedwana jest tylko i wyłącznie na czarnych koszulkach.

1.Koszulka Premium - 39zł.
2. Koszulka Premium - 69zł.
3. Koszulka VIP - 99zł

Szczegóły priv

sandacz spam z kroplami wody.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Dla mnie to ryba sezonu, bo wiem, że się zaadaptowały i wytarły, sandaczyk miał jakieś 15-18cm💪💪💪

PXL_20230503_153402370.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...