Skocz do zawartości

Głosowanie forumowiczów w sprawie konkursu "WĘDKARSKA OPOWIEŚĆ - LUTY 2018"


Grendziu
 Udostępnij

Głosy oddajemy do niedzieli 4 marca 2018 do północy  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto był najlepszy?

    • Jurek
      5
    • Sołtys Stan
      0
    • Semi
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

@Semi Brawo Ty. Napracowałeś się i zasłużone zwycięstwo. 

@Jurek Głowa do góry, było blisko. No wiesz, forumowicze zadbali, by z radości zwycięstwa, wapno się tobie nie zlasowało. No dbamy o Naszego staruszka, a co. :D

 @Sołtys stan W końcu czegoś nie wygrałeś. ;):champagne-2010:

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jurek napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję gronu, które uwiodłem swoimi wypocinami. 

Jesteście dla mnie bodzcem ( co za paskudne słowo ) do dalszych prób na niwie wędkarskich opowiadań .

Wielkie dzięki ! :D

 

Inspiracją drogi Jureczku :D

Czy to słowo Cię uwodzi ? ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ArekH napisał:

@Semi Brawo Ty. Napracowałeś się i zasłużone zwycięstwo. 

@Jurek Głowa do góry, było blisko. No wiesz, forumowicze zadbali, by z radości zwycięstwa, wapno się tobie nie zlasowało. No dbamy o Naszego staruszka, a co. :D

 @Sołtys stan W końcu czegoś nie wygrałeś. ;):champagne-2010:

Walka była zażarta i mam taką cichą nadzieję, że Semi nie spocznie na laurach i podzieli się jeszcze z nami innymi historiami ze swojego wędkarskiego żywota :champagne-2010:

Jureczek natomiast  będzie mu w tym sekundował i "deptał po piętach", albo i na odwrót :D

Gratuluję i dziękuję wszystkim chętnym i odważnym w konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tench_fan napisał:

Inspiracją drogi Jureczku :D

Czy to słowo Cię uwodzi ? ;)

Inspirację Drogi Radku to ja mam prawie na okrągło, tak mnie przymusza, że aż zadusza :Angry-min:Parcie, cały czas parcie na pióro :grin-min:

Tylko, żeby się jeszcze zmobilizować. Do tego musi być bodziec, żeby nie powiedzieć - kop.:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chyba pierwszy raz w życiu coś wygrałem. :D A pisał będę dalej...... bo lubię.:D Jak wrócę do domu to dam dane, bo z telefonu to tragedia dla mnie pisać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Semi napisał:

Kurcze, chyba pierwszy raz w życiu coś wygrałem. :D A pisał będę dalej...... bo lubię.:D Jak wrócę do domu to dam dane, bo z telefonu to tragedia dla mnie pisać.

Kiedyś musi być ten pierwszy raz ?

Gratulacje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, emocje opadły:D, w robocie cieszyłem się jak dziecko że wygrałem. Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moje pisaniny. @Jurek Twoje opowiadanie bardzo!!! mi się podobało i musisz wiedzieć że jeden z głosów na Ciebie był ode mnie.:1312_thumbsup_tone3:@Sołtys stan, Twoje również czytałem z bananem na twarzy.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...