Skocz do zawartości

Głosowanie forumowiczów w sprawie konkursu "WĘDKARSKA OPOWIEŚĆ - LUTY 2018"


Grendziu
 Udostępnij

Głosy oddajemy do niedzieli 4 marca 2018 do północy  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto był najlepszy?

    • Jurek
      5
    • Sołtys Stan
      0
    • Semi
      7

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Sołtys stan napisał:

Gratulacje Semi. Fajny piórniczek,nawet jak chodziłem do szkoły to takiego nie miałem :D 

Wstyd się przyznać, ale nigdy czegoś takiego nie miałem jak portfel na przypony, nawet drabinki nie używałem, a przypony wiązałem na bieżąco nad wodą, nawet i w nocy. Teraz jeszcze dopóki zima jest chyba to zmienię i zrobię zapas na sezon, w końcu już wzrok nie ten i mówiąc szczerze to ciśnie się już czasami pod nosem przekleństwo jak haczyk nr 16 (mniejszych nie używam) trzeba nad wodą szybko zawiązać.>:(

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Semi Tomku. Przede wszystkim dziękujemy że jesteś z Nami. Twoja wiedza, bezcenna. Twój sposób wędkowania, godny szacunku i kopiowania. Nie liczą się szybkie efekty, a obserwacja, praca, i właściwe rozpoznawanie łowisk których niby nikt nie chce. Obiecuję podążać twoją ścieżką. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale nigdy czegoś takiego nie miałem jak portfel na przypony, nawet drabinki nie używałem, a przypony wiązałem na bieżąco nad wodą, nawet i w nocy. Teraz jeszcze dopóki zima jest chyba to zmienię i zrobię zapas na sezon, w końcu już wzrok nie ten i mówiąc szczerze to ciśnie się już czasami pod nosem przekleństwo jak haczyk nr 16 (mniejszych nie używam) trzeba nad wodą szybko zawiązać.
Jeśli Ci się nie spodoba to z chęcią go przygarnę i mam nadzieję, że Ci się nie spodoba.
Gratuluję wygranej!
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Semi napisał:

Dobra, emocje opadły:D, w robocie cieszyłem się jak dziecko że wygrałem. Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moje pisaniny. @Jurek Twoje opowiadanie bardzo!!! mi się podobało i musisz wiedzieć że jeden z głosów na Ciebie był ode mnie.:1312_thumbsup_tone3:@Sołtys stan, Twoje również czytałem z bananem na twarzy.;)

I vice versa !! :D :1310_thumbsup_tone1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Semi napisał:
[mention=4]elvis[/mention] jak już Tobie się tak podoba to pewnie i mi też się spodoba.

Mam tą krótszą wersję do method. Zajefajny piórnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazerny Gadżeciaż. 
A tam, zaraz gadżeciaż. Kupiłem kiedyś taki na rzepy i się nie nadaje do niczego. Mam też oczywiście Guru w obu rozmiarach, tak więc i ten model pewnie do mnie wcześniej lub później trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] Miło Cię czytać w swobodnych wątkach "Staruszku" :champagne-2010:
Nie bardzo rozumiem o co chodzi?
Czytam niemal wszystkie posty, ale piszę kiedy tylko mam czas no i jeśli mam coś do powiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...