Skocz do zawartości

Siedzisko wędkarskie


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jakich siedzisk używacie na rybach. 

Ja głównie ze względu na brak mobilności używam mini krzesła. 

Na dłuższe i poważniejsze wędkowanie zabieram mój zmodyfikowany fotel karpiowy Elektrostatyka. Jednak jest dość ciężki i najczęściej tylko wtedy jak mam transport. 

Niebawem opiszę jego modyfikacje i akcesoria. Nadal przechodzi przebudowę.

Taka wersja mini (butelka dla porównania wielkości )CAM01223.jpg

z podstawowymi akcesoriami CAM01488.jpg

A tu w boju na trudnym terenie nad Wisłą w trakcie zawodów feederowych. CAM02039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mam jaki mam, wysłużony, kilkuletni, a przede wszystkim wygodny

DSC01156.JPG.cb29b5d53e881b2bba1cef048bf


choć marzy mi się....


preston.thumb.jpg.dc72c36f161b2e51efdb5e


to i tak nie wiem, czy nowy, to po prostu nie będzie to nowy Elektrostatyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

RS zależy jak lubisz łowić, jak długo i intensywnie..., ale znając moje zamiłowanie do relaksu i czasu podczas jednej zasiadki nad wodą, to pewnie wygra fotel bujany jakiś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z Elektrostatyka. Mój nie posiada regulacji oparcia,świadomie taki kupiłem idąc na szybkość składania.Pewne rzeczy w nim przerabiałem, ale patrząc na produkcję Daniela ,moja to chałupnictwo. Na tą chwilę korzystam jedynie z podpory pod dolniki mocowanej do fotela. Reszta to dostawka. Łowiąc z brzegu to wystarcza ,ale na pomoście już nie. Muszę popracować nad adaptorami do typowych akcesoriów i jakoś je umocować do fotela.  

17,10,15 002.jpg

17,10,15 005.jpg

Edytowane przez ArekH
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Arekh super fotki, czysto, wszystko poukładane nic nie zalega, nic nie przeszkadza, tak jak to powinno być :)

Powiem Wam, że czasami ustawienie całego sprzętu tak aby pasowało wszystko pod rękę to nieokreślony bliżej czas, który u mnie trwa nawet od godziny czasu. Czasami podczas łowienia sporo przestawiam, zmieniam etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji. Moje ustawienie sprawdza mi się przy względnej pogodzie. Ale jak zaczyna padać to już gorzej. Muszę kombinować bo parasol tego nie ogarnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Administrator

Hmmm, czas na fotel z osprzętowieniem, pewnie padnie naCuzo 2, tutaj liczę na podpowiedzi co i jak :P

1. Feeder Arm - mam popsuty, może Daniel kiedyś coś dorobi :P
2. Karuzelka widzę, że się projektuje.
3. GURU REAPER trze dokupić.
3. Pewnie sto innych gadżetów, ktoś coś podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...