Skocz do zawartości

Nowy kołowrotek do metody


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, losiu33 napisał:

kolowrotek-map-acs-p4000-fd.jpg

 

Wydaje mi się że spora :)  wiadomo to pojęcie względne

Możliwe, że tak

 Ja sugerowalem się płytka sztuką w obu przypadkach  i dość małą różnica w nawijaniu ilości  żyłki. Kupiłem 2* 3000 bo był mniejszy...

Uważam, że każdy kołowrotek można zajechać przy feederze, dlatego nie warto wg mnie inwestować dużo kasy, lepiej zm8eniać co chwilę.  Choć kilka lat temu miałem inne zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, losiu33 napisał:

@Grendziu a przy jakich wędkach je stosujesz? I na jakich odległościach łowisz? 

Daiwa Commercial Feeder i jakiś tam Preston Carp coś tam coś tam - Daiwą rzucę z 50 i więcej, Prestone bliżej, ale to jest uwarunkowane mocą tego kijka.
Przeważnie jak łowie to są to odległości od 30-60m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosiu. Zapodałeś wysoką półkę cenową. Jak chcesz rady praktycznej, a nie trendy, zakup sobie Ryobi. Arctica 4000 ma koszmarną moc w korbie. To samo SPRO Passion, jak i Ryobi Ecusima. To nie są górnopułkowe maszyny, ale sprawdzone i polecane. Ale do koszyków 40g i wody stojące, warto wziąć pod uwagę Shimano DL. Polecam z rynku zachodniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ArekH napisał:

Łosiu. Zapodałeś wysoką półkę cenową. Jak chcesz rady praktycznej, a nie trendy, zakup sobie Ryobi. Arctica 4000 ma koszmarną moc w korbie. To samo SPRO Passion, jak i Ryobi Ecusima. To nie są górnopułkowe maszyny, ale sprawdzone i polecane. Ale do koszyków 40g i wody stojące, warto wziąć pod uwagę Shimano DL. Polecam z rynku zachodniego. 

Wiesz co jakoś nie mam przekonania do plastikowych klipów i wole troszkę wyższą półkę cenową - za jakość niestety się płaci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Można by było napisać, że Shimano można brać w ciemno. No ale jeśli nie testowałem, ani nie macałem, to trudno doradzić.

Na targach dość długo siedziałem w Flagmanie i o dziwo, nie wędki,nie akcesoria mnie urzekły, a najbardziej właśnie kręciołki nas suchoFlagmana.

Pamiętam, że czym droższy model to tym lepiej jakby był spasowany i fajniej pracował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...