Skocz do zawartości

Zabudowa fotela do feedera


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tuleje były na kwadrat , a już są
Czasem umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej się przydaje.
Dostałem "awans" i teraz toczę takie 2-3 metrowe wałki w tolerancji k6 i h7 co jest nie lada wyzwaniem dla kogoś kto nigdy nie pracował na tokarkach manualnych. Normalnie takie wałki na gotowo robi się na szlifierkach. 6753ed1a450e906a84e4c322044738ba.jpg17d62c525650a36146743c1195eee7fc.jpg1bfb8fe5ad77a5224527255a75d37a8a.jpg

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś takiej półki:

https://allegro.pl/azurowa-polka-boczna-dzielona-jaxon-kze010-i7519788108.html

Chcę sobie kupić półkę z miejscem na pojemnik z towarem i nie wiem czy ta powyżej spełnia swoją funkcję bez wyginania się? Czy może lepiej kupić z dodatkową nogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he @ArekH ja już dawno przestałem gonić za sprzętem, wędek nowych nie kupuję, o kołowrotki staram się dbać jak najlepiej żeby jak najdłużej służyły. Moje feedery Silstara służą mi już kilkanaście lat i pewnie jeszcze posłużą. Teraz jedynie brakuje mi porządnego parasola, bo mój stary plażowy się rozleciał:D i wymarzonego pontonu, który se chyba w końcu wezmę poprzez alledrogo na bezprocentowe raty.:D Fotele mam dwa a i tak czasami na kurtce albo wiaderku siedzę bo nie ma gdzie go nad rzeką rozstawić. Ot taki trochę nadbużański tramp jestem, minimalizm do łowienia konieczny jest. Kiedyś kolegę zaprosiłem, przyjechał kombiakiem wypakowanym po dach, jak mu kazałem wziąć minimum, bo samochodem nie dojedziemy, to pół godziny łaził dookoła samochodu nie wiedząc co wziąć, bo jedna wędka na sandacza, druga na szczupaka, trzecia na leszcza, czwarta na suma, piąta na białoruskie łodzie podwodne:D.... aż się wkurzyłem i kazałem mu wziąć sumówkę i dwa feedery i jakoś sobie poradził i był zadowolony i połowił i zobaczył ze można.:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda Tomaszu. Daliśmy się złapać na zachodnią wygodę, to mamy. A tak jak piszesz, nad rzeką bywa to zawadą. To są rzeczy na fajne komercyjnie zadbane brzegi. Jak nie masz jak dojechać, to siąść i płakać. Wiele rozwiązań Mi pasuje, a wiele jest zbędnych, choć wygodnych. Dorastam powoli do ograniczenia gractwa. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2018 o 23:20, elvis napisał:

A ja to nawet dziecinnieje. Staram się jak mogę i nic.
Choć jutro będzie przełom. Na zawody zabieram tylko pięć wędek i bardzo mało sprzętu jak na mnie.

ogranicz sprzęt jak na Wisłę za starych czasów :D

a tak serio powodzenia mistrzu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...