Skocz do zawartości

Zabudowa fotela do feedera


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, MrProper napisał:

Bo polska ma się dobrze? ??

Ty się tak nie ciesz, bo pociągiem z wagonami  na zlot będziesz musiał przyjechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

Ty się tak nie ciesz, bo pociągiem z wagonami  na zlot będziesz musiał przyjechać ?

Hahaha Mam busa w razie W ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Czas odświeżyć, nie jadę do Pragi na koncert, to coś zostanie pod lekką inwestycję.

@elvis zaczynamy od fotela. Cresta czy coś innego? Potem może pójdzie podnóżek i inne pierołki. Miałem przyjemność usiąść na zestawie @stas1 i tam było dopracowane wszystko perfekcyjnie. Czysta przyjemność. Możę @MrProper by mi przywiózł ten fotel na zlot :)
Czas nauczyć się łowić na takich zestawach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Creste to jest to dobry wybór jeśli chodzi szczególnie o stabilność. Z wygodą też jest ok pod warunkiem że się ma podnóżek. Jest to dość wysoki fotki i przy Twoim wzroście to może mieć znaczenie. Cena też pozostawia wiele do życzenia.
Wiem że podoba Ci się od początku.
Preston i Korum to też fajna opcja, ale który model?
Cuzo 2 to porażka i poza niską ceną i wysoką wagą niczym się nie wyróżnia. No może wygodą.
Cuzo 3 ma mniej wad od 2, ale nadal na dużych spadkach terenu będzie bardzo niepewny, a to wszystko przez teleskopowe no i ten sam system blokady co w pozostałych modelach. Jeśliby zadtosować inne nogi to byłaby to bardzo dobra alternatywa. Cena jest adekwatna do jakości i realna.
Waga spadła nieznacznie, ale wystaczajaco.
Podsumowując Cresta to dobry wybór, ale i Cuzo bym nie skreślał.
Z doświadczenia wiem że dość istotny jest podnóżek który znacznie zwiększa komfort łowienia i możliwości rozbudowy stanowiska, a w szczególności jego stabilność. Ma to duże znaczenie przy używaniu feeder arma.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, elvis napisał:

Jeśli chodzi o Creste to jest to dobry wybór jeśli chodzi szczególnie o stabilność. Z wygodą też jest ok pod warunkiem że się ma podnóżek. Jest to dość wysoki fotki i przy Twoim wzroście to może mieć znaczenie. Cena też pozostawia wiele do życzenia.
Wiem że podoba Ci się od początku.
Preston i Korum to też fajna opcja, ale który model?
Cuzo 2 to porażka i poza niską ceną i wysoką wagą niczym się nie wyróżnia. No może wygodą.
Cuzo 3 ma mniej wad od 2, ale nadal na dużych spadkach terenu będzie bardzo niepewny, a to wszystko przez teleskopowe no i ten sam system blokady co w pozostałych modelach. Jeśliby zadtosować inne nogi to byłaby to bardzo dobra alternatywa. Cena jest adekwatna do jakości i realna.
Waga spadła nieznacznie, ale wystaczajaco.
Podsumowując Cresta to dobry wybór, ale i Cuzo bym nie skreślał.
Z doświadczenia wiem że dość istotny jest podnóżek który znacznie zwiększa komfort łowienia i możliwości rozbudowy stanowiska, a w szczególności jego stabilność. Ma to duże znaczenie przy używaniu feeder arma.

Przecież to majątek, a ja muszę kupić 3 fotel w tym roku :P
Podnóżek ok przekonałem się jak usiadłem u @stas1 to teraz pytanko, coś nasz Arunio polecał koledze z Holandii, ale nie kojarzę co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...