Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA WĘDKARSKA - KONKURS WIOSENNY 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ja pacze..?? Widzę,że do wygrania jest feederek,który już raz na tym forum wygrałem :D Nie mogłem przepuścić takiej okazji :D Dlatego nie zrażony dzisiejszą pogodą. + 3 stopnie,udałem się nad pobliską rzekę,nie tyle połowić ryb co porobić fotek na konkurs,żeby jeszcze raz wygrać tą samą wędkę,a może nawet coś więcej :D Mimo niesprzyjającej pogody,presja nad moją river była dzisiaj duża. Patrząc od mojej strony- Ja,Wacław,dziadek,dwie czaple i do tego jeszcze cztery kormorany. :D Robiliśmy wszyscy co w naszej mocy,żeby coś złowić,ale nikomu się nie udało. Przynajmniej nie byłem najgorszy :D Cóż na rybach mi się nie powiodło,ale może w konkursie będę miał więcej szczęścia :D:D:P 

29497079_1110302669109356_7097122642741690368_n.jpg

29468889_1110349942437962_7490892966790168576_n.jpg

29511685_1110314135774876_5400737447040516096_n.jpg

29472103_1110302569109366_8915489488084402176_n.jpg

29496206_1110302239109399_8418711022050738176_n.jpg

29468807_1110302132442743_8058441022004264960_n.jpg

29472740_1110329692439987_1917741758528094208_n-001.jpg

29432524_1110312635775026_6652268261142429696_n.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nr 2 i 5, to moje namber łan .
Czyje to auto? Wiele kilometrów takim przejechałem, również jako rajder.
A co do wygranej wędki.... to i ja ją już kiedyś wygrałem. Jeśli to ta sama, to może jestem nawet współsponsorem.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elvis napisał:

Zdjęcia nr 2 i 5, to moje namber łan .
Czyje to auto? Wiele kilometrów takim przejechałem, również jako rajder.
A co do wygranej wędki.... to i ja ją już kiedyś wygrałem. Jeśli to ta sama, to może jestem nawet współsponsorem.
Powodzenia

Auto sąsiada przez rzekę.Też przez parę miesięcy po poborze do wojska byłem kierowcą Żuka. Tylko ładniejszego,bo modelu A07  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Auto sąsiada przez rzekę.Też przez parę miesięcy po poborze do wojska byłem kierowcą Żuka. Tylko ładniejszego,bo modelu A07  :D 

Takie żuki w ładniejszym autku woziłem na pace ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja wiem jedno, jest to jakiś tam 10-15 konkurs (łącznie z FB) i prawie zawsze są jakieś tam esssy... Nigdy nie były od wygranego, ciekawe czemu :P

Wiem też, że nie da się wszystkich zadowolić. Po prostu jest regulamin, bawmy się konkursem, jak przegramy, jedziemy dalej. To samo, podobnie bywa na zawodach wędkarskich. Jedni jadą dla przyjemności i rywalizacji, a inni po lub dla nagród.

Wszystko co robimy to przede wszystkim z pasji, nie dla wałków, ustawki, etc. Na FB nawet nie odpowiadam na zaczepne komentarze, bo to do niczego nie doprowadzi. Przyjmuję uwagi na klatę i następnym razem staram się zrobić coś jeszcze lepiej. Miłego dnia :champagne-2010:

Ps. Jak znajdę chwilę w niedzielę, to przerzucę wpisu do wątku zbiorczego o konkursach, a tutaj proszę o zdjęcia :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nikt nie zarzuca nikomu wałków. 

Chodzi o sprecyzowanie o jakie zdjęcia chodzi. Regulamin jest długi i wyczerpujący od strony prawnej, a nie wiadomo co się kryje pod pojęciem zdjęcia wędkarskiego. Np. na razie największe wrażenie zrobił Żuk na zdjęciu @Sołtys stan oraz rzeka sama w sobie, co jest naprawdę ładne (i brawa dla autora za ładne zdjęcia), ale woda sama w sobie zdjęciem wędkarskim nie jest. Przynajmniej w mojej opinii. Ty @Grendziu pokazałeś jako przykład zdjęcia wędkarskiego fotkę fotela z kominkiem w tle. Dla Ciebie to jest zdjęcie wędkarskie, a dla mnie nigdy w życiu :) W mojej opinii wędkarstwo to ryby (nie w ujęciu rybackim, czy konsumpcyjnym), lub sytuacja związana z ich połowem, a nie sprzęt, czy obiekty wodne :) 

Proszę tego nie odbierać osobiście, bo wiem jak przeczuleni jesteście, zwłaszcza na punkcie moich uwag :) Ja po prostu chcę zwrócić uwagę na pewne rzeczy, które dla wielu mogą być niejasne. Stąd właśnie te esssy :)

Na razie uwagi zgłaszane są od osób, które jeszcze nie wzięły udziału. Pewnie by i chciały, ale najpierw warto wiedzieć, o co autorowi konkursu chodzi, by uniknąć niepotrzebnych stresów :) 

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Dominik napisał:

Ale przecież nikt nie zarzuca nikomu wałków. 

Chodzi o sprecyzowanie o jakie zdjęcia chodzi. Regulamin jest długi i wyczerpujący od strony prawnej, a nie wiadomo co się kryje pod pojęciem zdjęcia wędkarskiego. Np. na razie największe wrażenie zrobił Żuk na zdjęciu @Sołtys stan oraz rzeka sama w sobie, co jest naprawdę ładne (i brawa dla autora za ładne zdjęcia), ale woda sama w sobie zdjęciem wędkarskim nie jest. Przynajmniej w mojej opinii. Ty @Grendziu pokazałeś jako przykład zdjęcia wędkarskiego fotkę fotela z kominkiem w tle. Dla Ciebie to jest zdjęcie wędkarskie, a dla mnie nigdy w życiu :) W mojej opinii wędkarstwo to ryby (nie w ujęciu rybackim, czy konsumpcyjnym), lub sytuacja związana z ich połowem, a nie sprzęt, czy obiekty wodne :) 

Proszę tego nie odbierać osobiście, bo wiem jak przeczuleni jesteście, zwłaszcza na punkcie moich uwag :) Ja po prostu chcę zwrócić uwagę na pewne rzeczy, które dla wielu mogą być niejasne. Stąd właśnie te esssy :)

Na razie uwagi zgłaszane są od osób, które jeszcze nie wzięły udziału. Pewnie by i chciały, ale najpierw warto wiedzieć, o co autorowi konkursu chodzi, by uniknąć niepotrzebnych stresów :) 

Oki, ok. Dla mnie zdjęcie z motywem wody (żuk) jest wędkarskie, bo pokazuję miejscówkę wędkarską, jak zrobię zdjęcie wody to także pokazuję miejscówkę, gdzie można zamoczyć kija docelowo. Nie będę oceniać i komentować poszczególnych zdjęć, bo to nie fair. Mogę coś puścić żartem, ale wolę się powstrzymać, aby inni nie odebrali tego za jakąś małą sugestię.

Pies nad wodą, przy wędkach - zdjęcie wędkarskie, kompan, przyjaciel - motyw wędkarski. Dla jednego to będzie ok, dla innego nie. Ja będę brać np pod uwagę przy ocenie, co wcale nie oznacza, czy i że oddam na to zdjęcie swój głos. Nie wiem czy inni i na co będą zwracać uwagę, nie mam zamiaru i nie chcę nikogo ograniczać przy oddawaniu głosu. Ja sugerować się będę jakością zdjęcia, ujęciem i czy mnie fotka urzeknie, a nie tym kto zrobił lub ile napisał postów na forum. Bo tak został zatytułowany konkurs. Więc jeśli "łowca nagród" wygra i tutaj nie wróci,  nie będzie się udzielać, nie mam z tym problemu.

Jeden wstawi jedną super fotkę i może wygrać, a inny nastuka milion i może nic nie wygrać. Podkreślę, to ma być zabawa. Dobrowolność udziału. 

Zdjęcie z fotelem - to motyw jakiś tam wędkarski, siedzę codziennie na nim i czekam aż wyjdę - ja nie biorę udziału w konkursie jak i moderatorzy. Dominik po prostu wstawiaj te zdjęcia, które uważasz za stosowne.
 Jestem ogólnie za tym aby moderatorzy i admistratorzy wybierali zwycięzcę niezależnie w ankiecie na forum zamkniętym, ale jak większość chcę inaczej, to ja nie mam z tym problemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...