Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA WĘDKARSKA - KONKURS WIOSENNY 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Grendziu napisał:


 Jestem ogólnie za tym aby moderatorzy i admistratorzy wybierali zwycięzcę niezależnie w ankiecie na forum zamkniętym,

Ja też;  jak nie wygram to grono podejrzanych będzie o wiele mniejsze,  niż w drugim przypadku. !  :P:P:P

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wiewiór napisał:

Moim zdaniem ta ankieta jest torche bez sensu oczywiście nie neguję ale to tak samo jak konkursy na FB z lajkami są kuoywane i tyle 

Akurat co do tego portalu , mozna byc 100% przekonany o uczciwosci ... Gorzej jak porobia konta uzytkownicy XXX jeden post wygraja I tyle z ich uczestniczenia z forum ,no ale z drugiej strony trzeba ryzykowac by  sie rozkrecal portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkursu fotograficznego, tu akurat można brać przykład z SiG! 

Robert prowadzi ten konkurs naprawdę w sposób przejżysty ?

Wszystko jasne i czytelne, każdy może oddać głos na to co mu się podoba, a po zaglosowaniu widzi jakie szansę ma jego "lider" 

Nie spotkałem się tam ze zwadami w tej kwestii. Transparentne czysto i uczciwie.

A na pewno już bez podejrzanych ?????

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie stanowi forma głosowania, bo wiem, że chłopaki nikogo nie skręca.

Ja bardziej się zastanawiam nad kryteriami. Jak na ocenę wpływa wartość czysto wędkarska (np. siatka pelna ryb), a jak wartość przyrodnicza, czy czysto techniczna. Ale ok, jest pełna dowolność łącznie z samym walorem przyrodniczym, czy sprzętowym. Trzeba "wyczuć" jury. Jak nie teraz, to kiedy indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pomyślałem że "chłopaki mogli by kogo kolwiek" skręcić " jak to nazwałeś

Moją intencją jest,  aby wybór był klarowny i oczywisty dla wszystkich. 

Na co komu stwierdzenia że ktoś, coś jest podejrzany, czy podejrzane. 

Konkurs powinien być formą zabawy nie domysłów ?

 

Samemu  nie będę startował gdyż „fotografia to moja pięta Achillesa” ???

Edit:

Tak na poważnie, Nie wypada mi, było by nie fair z mej strony. ?

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja traktuję takie konkursy trochę z przymrużeniem oka,

 jednak nie w sensie co do uczciwości w wyłanianiu ich zwycięzcy,  tylko w następujących kwestiach:

1. Uzupełnienia stanu swojego posiadania.

2. Mojego kunsztu w dziedzinie rywalizacji.

Uwalnia mnie to od uczucia chciwości i chęci poklasku. To z kolei,  umożliwia mi  nie rywalizowanie ze swoimi kolegami;  / jeśli już to z sobą,  a właściwie - ze swoją niechęcią do podjęcia wysiłku aktywności w temacie konkursu./.

Dzięki temu mogę traktować swój udział jako zabawę. Gdybym chciał naprawdę sprawdzić swoje umiejętności, to wybrałbym portal o stosownej tematyce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MrProper napisał:

Nawet nie pomyślałem że "chłopaki mogli by kogo kolwiek" skręcić " jak to nazwałes

Proszę nie wycinać cytatów z kontekstu, bo napisałeś to tak, jakbym komuś zarzucał nieuczciwosc, a to nieprawda.

35 minut temu, MrProper napisał:

Na co komu stwierdzenia że ktoś, coś jest podejrzany, czy podejrzane. 

Kto tak twierdzi? Konkretnie. Kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dominik napisał:

Proszę nie wycinać cytatów z kontekstu, bo napisałeś to tak, jakbym komuś zarzucał nieuczciwosc, a to nieprawda.

Kto tak twierdzi? Konkretnie. Kto?

Nic z kontekstu nie jest wycięte. 

Użyłeś takiego sformułowania - co podkreśliłem - jak to nazwałeś. Co nie oznacza że tak myślisz. Miało to być podkreślenie że Ja nie myślę w ten sposób 

Nie widzę w tym nic złego czytać umiem i wiem co napisałeś nie musisz się tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrProper napisał:

Co do konkursu fotograficznego, tu akurat można brać przykład z SiG! 

Robert prowadzi ten konkurs naprawdę w sposób przejżysty ?

Wszystko jasne i czytelne, każdy może oddać głos na to co mu się podoba, a po zaglosowaniu widzi jakie szansę ma jego "lider" 

Nie spotkałem się tam ze zwadami w tej kwestii. Transparentne czysto i uczciwie.

A na pewno już bez podejrzanych ?????

Mariusz popieram to co napisałeś.

Z jedną uwagą - po zagłosowaniu nie widzi jakie szanse ma lider ( może tylko prowadzący konkurs/moderator - tego nie wiem)

 

Apelowałem już o uczestnictwo modów/administracji.

Ankieta dla wszystkich zarejstrowanych członków forum ! B|

 

Zdjęcia wygrywają różne - z tym , że tam głosuje się na konkretne zdjęcia, a nie na userów.

Czasem są to "widoczki", czasem zdjęcia ryb. W zależności od preferencji wybierających.

Bo wędkarstwo to nie tylko ryby, ale także kontakt z naturą, piękno przyrody - miejscówek, świata zwierzęcego spotykanego nad wodą.

Jednemu spodoba się widok urokliwej kładki o zachodzie słońca, innemu łowca prezentujący złowioną piękną płoć, leszcza, czy karpia.

Ktoś inny doceni oszronioną wędkę o poranku, a innemu wpadnie w oko psi towarzysz pilnujący wędek.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...