Skocz do zawartości

FOTOGRAFIA WĘDKARSKA - KONKURS WIOSENNY 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W OCZEKIWANIU NA WIOSENNĄ ZASIADKĘ - ROBIMY FOTKI wszystkiego co tyczy się wędkarstwa w terminie od 20 marca do 30 kwietnia 2018 r. 
5ab174790eb3b_KONKURSWIOSENNY.jpg.429fc44e1afee1c5dc8ebf8930c74e9d.jpg

 

I.  Organizator konkursu:

1. Organizatorem konkursu FOTOGRAFIA WĘDKARSKA  "dla Ryb" zwanego dalej „Konkursem” jest portal wędkarski dlaRyb.pl, oraz Sklep Wędkarski e-amur.com zwani dalej „Organizatorami”.

II.   Patroni i Sponsorzy:


4.jpeg.ee39e49f13b44aeb00909129b65e3d27.jpeg5ab1722781563_logoDLARYB-szary.png.4504783e9e46f2cbb759e9d138265d89.png

 

III.  Tematyka konkursu:
Portal dlaRyb.pl ma przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie FOTOGRAFIA WĘDKARSKA wczesną wiosną 2018. Zdjęcie powinno przedstawiać sytuację związaną z hobby wędkowania wykonaną w wyżej wymienionym terminie. Treść zdjęcia może być różnorodna i obrazować wszelkie sytuacje, którym warto poświęcić uwagę, myśląc o naszej pasji. 

 

 

IV.  Uczestnicy konkursu.
Konkurs WĘDKARSKI adresowany jest do wszystkich,  którzy zamieszczą w stosownym dziale na portalu dlaRyb.pl informację, która jest opisana w punkcie III
V.  Zgłaszanie prac.
1. Zgłoszenie na stronie dlaRyb.pl. (w tym wątku) .
2. Uczestnik może zgłosić do konkursu niegraniczoną ilość wpisów fotografii, wykonanych w terminie 20 marca - 30 kwietnia (tylko swoje autorskie) związane z tematyką konkursu.
3. Zgłoszenia prac będą przyjmowane do dnia 30 kwietnia 2018r.
4. Prace niespełniające wymogów regulaminu konkursu zostaną odrzucone.
5. Zgłoszenie wpisu do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
zamieszczenie wpisu na portalu dlaRyb.pl. Zdjęcie musi być własnością autora wpisu, niekopiowane. Autor udziela Organizatorowi nieodpłatnej i bezterminowej licencji na publikacje wpisu przez Uczestnika Konkursu na stronie www Organizatora. Przekazanie prac konkursowych oznacza jednocześnie, że nie będą one zagrażały ani naruszały praw osób trzecich, w szczególności nie będą naruszały ich majątkowych i osobistych praw autorskich, oraz, że osoba przekazująca prace konkursowe ma zgody osób, w przypadku zdjęć, których wizerunki utrwalono na fotografiach, i uprawnienia do wyrażania zgody na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie opisanym w punkcie 6 powyżej. W przypadku wystąpienia przez osobę trzecią z roszczeniami wynikającymi z tytułu naruszenia praw określonych powyżej osoba przekazująca zrekompensuje Organizatorowi, jako wyłącznie odpowiedzialna, koszty poniesione w związku ze skierowaniem przeciwko niemu roszczeń odszkodowawczych, zwalniając Organizatora od wszelkich zobowiązań, jakie powstaną z tego tytułu.
 
VI.  Rozstrzygnięcie konkursu:
1. Wszystkie wpisy nadesłane do Konkursu podlegają ocenie Organizatora. Wpisy  mogą zawierać zdjęcia autora.
2. Ilość wpisów przez jednego autora - nieograniczona. Najlepsze wpisy po zgodzie autora mogą być promowane na głównej stronie.
3. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze  trzy najlepsze fotografie. 
4. Decyzja Organizatora jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich uczestników Konkursu.
5. O decyzji Organizatora nagrodzona osoba zostanie powiadomiona na łamach serwisu dlaRyb.pl
6. Rozstrzygnięcie Konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi dnia 3 maja 2018 r.
7. Wysyłka nagrody nastąpi do 14 dni roboczych od rozstrzygnięcia konkursu.
 
VII.    Nagrody:
 1. Zwycięzca Konkursu otrzyma Kołowrotek MAP ACS Carptek 4000 FS- wolny bieg.
2. 
 Drugie i trzecie miejsce premiowane jest wędkami: Sensas Classic Feeder Big Fish 330m.

VIII.  Postanowienia końcowe:

1. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej dlaRyb.pl oraz fanpagu "dla Ryb" i grupie FB WĘDKARSTWO "dla Ryb"
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy prawa polskiego.
3. Konkurs nie jest „grą losową” w rozumieniu ustawy z 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. Nr 68, poz. 341, z późn. zm.).
4. Zgłoszenie udziału do Konkursu i zarejestrowanie się na forum dlaRyb.pl jest jednoznaczne z przyjęciem przez uczestnika Konkursu warunków niniejszego regulaminu

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie oceny fotek. Czy bardziej się liczą fotki ładne np. zachód słońca z wędką gdzieś obok, by wypełnić pojęcie wędkarstwa, czy mniej artystyczne, ale pokazujące ładne ryby lub jakieś wydarzenie wędkarskie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, MrProper napisał:

@Dominik tematyka wędkarska,  więc od ciebie i  twojej inwencjitworczej zależy co zamieścić ?

Dokładnie jak Mariusz napisał. Wszytko to co z wedkarstwem, wodą, rybami związane. Możesz wstawiać  np od haczykòw z przypomnami po zdjęcia wędrówek na rowerze z motywem wody w tle. Ważne aby fotki były z bieżącego okresu podanego w regulaminie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MrProper napisał:

@Dominik tematyka wędkarska,  więc od ciebie i  twojej inwencjitworczej zależy co zamieścić ?

To wiem. Pytam jednak o preferencje jury. Co z tego, że pokażesz pięknego leszcza, czy lina lub pełną siatę drobnej ryby, skoro bardziej liczyć się będzie fotka artystycznego zachodu słońca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dominik napisał:

To wiem. Pytam jednak o preferencje jury. Co z tego, że pokażesz pięknego leszcza, czy lina lub pełną siatę drobnej ryby, skoro bardziej liczyć się będzie fotka artystycznego zachodu słońca.

To może bez skrupułów ja zapytam jury - jaką fotka wygra? ? 

Poprosze o dokładny opis ???

 

 

Oczywiście żartuję ??

Wstawiaj co uważasz za stosowne i w myśl własnego gustu ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrProper napisał:

Wstawiaj co uważasz za stosowne i w myśl własnego gustu ?

To wiem, że mam wstawić to, co mi się podoba. To już mamy ustalone. Umiem przeczytać regulamin.

6 minut temu, MrProper napisał:

To może bez skrupułów ja zapytam jury - jaką fotka wygra? ? 

Tak. Dokładnie. :) Pytam o preferencje jury. Po co mam się spinać rybami, skoro jury da więcej punktów zdjęciu wędki lub spławików nad wodą? 

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ma być temat o tematyce wędkarskiej dla zabawy, o naszym hobby, A nie pod jury.

Miałaby niespodzianka i ankieta na koniec, że sami wybieramy... Ale tak drażycie temat, że sam już nie wiem co i jak:icon_arrow1::39icon::champagne-2010:

Moja fotka z wczoraj ( nie biere udziału aby nie było) 

FB_IMG_1521613750796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ankieta na koniec, to rozumiem. Można wtedy się dostosować. Po prostu wędkarstwo jest na tyle wielowymiarowe, że jedni cenią ryby, dużo i duże, a inni ładny zachód słońca. Ktoś, kto pokaże wczesnowiosennego leszcza - łopatę, czy siatę ryb złowionych na bata może nie być zadowolony, jak przegra z wędką z zachodem słońca w tle i na odwrót. :)

Nie piszę tego, by tu zrobić jakąkolwiek gównoburzę, ot pytam się po prostu :) Wybaczcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...