Skocz do zawartości

Wesołych Swiąt


stas1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Co by Wam się  świeciło i w domu i nad wodą:champagne-2010:

@KaZuYa Tobie w szczególności życzę zdrowia, oby wszystko było oki? bo bez zdrowia wszystko jest do bani.

Panowie @ArekH i @Tench_fan przybywam na Gorzòw. Wstępnie jestem umówiony na kawę u Arka z jego prezentem, ale gdyby była możliwość jakiegoś chmielu jednego lub dwa na mieście delikatnie przytulić to jestem za:pecheur0:

Tylko kawa u mnie, jeśli idzie o Moją osobę. Może Radek chętny na wypad w miasto. Ja rodzinnie i domowo dzisiaj. Święta, pracujące. 

Po za tym, Zdrowych i wesołych świąt drodzy forumowicze i przyjaciele. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
27 minut temu, ArekH napisał:

Tylko kawa u mnie, jeśli idzie o Moją osobę. Może Radek chętny na wypad w miasto. Ja rodzinnie i domowo dzisiaj. Święta, pracujące. 

Po za tym, Zdrowych i wesołych świąt drodzy forumowicze i przyjaciele. 

Dopiero wjechałem. Na razie mi się nic nie chcę. Dam znac co i jak przez tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie mam w tej chwili dostępu do Internetu i mam problem z telefonem.


Życzenia ciepłe jak tchnienie wiosny składamy wszystkim w ten czas radosny. Niech wszystkie troski będą daleko, a dobro płynie szeroką rzeką Wesołego Alleluja
f07800a79be924a43cfacafe4f09d4aa.gif

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator

Jest wątek no to już. ( nie mylić z zajączkiem)

Miałem zrobić nawet karteczkę z logo, niestety po 30minutac, spamu za spamem w necie odpuściłem. Nie umiem...

Życzę Wam zdrowych,  spokojnych świąt,  aby otaczało Was ciepło rodzinne i magia niezapomnianych chwil...

Dzięki,  że jesteście:champagne-2010:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego. Zdrowych, wesołych, rodzinnych w atmosferze miłości i zrozumienia Świąt Bożego Narodzenie. Oby ? o Was pamiętał i dla każdego znalazł coś w swym worku. Oczywiście szampańskiej ?zabawy w Sylwestra i tego żebyśmy wszyscy nadal w nadchodzącym nowym roku tworzyli taką " ekipę" jaką jesteśmy. Pełną serdeczności, ciepła a zarazem intrygujących indywidualności. Dobrze być wśród Was! ??

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...