Skocz do zawartości

Sensas


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, stas1 napisał:

Mówisz i masz.Made in Traper

No o tym właśnie mówię.

No, ale my w tym przypadku mówimy o zawodniku rangi Mistrzostw Polski. Nie liczy się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dominik napisał:

A tak BTW, to z chęcią zobaczę te leszcze 1,5 kg + z łowiska ogólnodostepnego dla łowiących :) Takiego naszego, wytartego w naturalnym środowisku :) 

Ja tam widzę co roku takie.:D Tylko że groch z kukurydzą są w te połowy zamieszane.:D Sam się zastanawiam nad tą ofertą zanęt, nie używam ich dużo w sezonie, pewnie by mi starczyło na cały rok.

SAM_2394.JPG

SAM_2199.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stas1 napisał:

Rzeka to rzeka,one tam są ale bardzo cwane

 

Masz rację, czasami przez cały tydzień mi krew psują spławiając się pomiędzy zestawami i mając w dupie moje kombinacje. Dwa lata temu mało z ojcem do wody z wrażenia nie wpadliśmy jak nam się leszcz kilka metrów od brzegu spławił-jak blat od stołu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu, ale tymi kleniami, to wkurwiasz :) Jednak co klasa, to klasa :)

Wracając do zanęt, to myślę, że tego Sensasa warto spróbować. Jako bazę, to na pewno. Ja sam od niedawna wyszedłem z założenia, że 50% to jest moja baza z zanety kupnej, a pozostałe 50%, to moja dopałka z biszkoptu, konopii, kolendry i innych dodatków :) 

Ja kiedyś obczaiłem filmik pana Piotra Stepniaka i każdemu polecam:

Główny składnik to są jaja. Zwłaszcza w Prima Aprilis :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Sorry za "złom" tak to sobie odczytałem, że ten pył mineralny, coś robiłem i jeszcze pisałem, więc źle sobie zapamiętałem. Jeszcze raz sorki :221_see_no_evil:

Pamiętam jak kupowałem w dużej ilości mączkę do testów (po 25kg) i faktycznie był wszędzie określona ilość popiołu, kurcze nie pamiętam, bo zadałem pytanie czym to jest spowodowane...

Mam dziś jakieś trzaski z pamięcią :221_see_no_evil:

Zapraszam do WLKP - tam się znajdą leszczaki :):champagne-2010:

Robimy troszkę bałagan w wątku o zanętach, w każdym razie co to jest popiół:

https://www.mksklep.pl/nie-boj-sie-popiolu-w-paszach-karmach-i-suplementach-n-63.html

 

Żeby nie było pełnego OT:

Te zanęty jako baza mogą być, taka inna bułka tarta tylko ta zanęta może mieć jakieś 'resztki' po gazowaniu (by wybić mole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że popiołu powinno być 3-9%. Ja widziałem prawie 30. Tak, wiem, czytam co to oznacza, ale wciąż sam uważam, że w zanęcie powinny być głównie składniki odżywcze. Ryba, to wbrew pozorom proste stworzenie. Nie musi brać ekstra magnezu na skurcze, potasu na serce, czy kolagenu na mocne stawy :) Dla niej liczy sie wartość odżywcza, a ta jest w węglowodanach, tłuszczach i białku, a nie w składnikach mineralnych :)

Pan Horemski (Stępniaka pokazałem powyżej) zresztą popełnił kilka filmów o zanetach i nie zauważyłem, by dodawał składniki mineralne (nie licząc kleju) do swoich zanęt :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Sensas

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...