Skocz do zawartości

Mój zbiór koszyczków i podajników do metody feeder i pellet.


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystasz z tych "samodziełek" ? Jak się spisują? 
Arku, robiłem je pod konkretne łowisko i już na nim nie będę łowił. Tam działały dobrze. Dużo podajników tam traciłem i stąd pomysł by robić samemu.
Myślę by do nich wrócić i może nawet już jutro będzie okazja. Brakuje mi tylko foremki, bo ja ręką nie lubię ubijać.
Foremka Dura banjo pasuje średnio, myślę że od klasycznego banjo byłaby lepsza, tylko nie wiem czy by nie była za mała.
To podajniki raczej pod pellet, mixy i dobrze pracujące zanęty.
No i na zdjęciach nie wyglądają profesjonalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, elvis napisał:

Brakuje mi tylko foremki, bo ja ręką nie lubię ubijać.

Jak zawsze, odbieramy podobnie. Właśnie na trudne łowiska planuję produkcję i pod zwięzłe zanęty. Tylko nie będę się rozdrabniał. Mam zamiar doklejać obciążniki do felg. To, ma być masówka, jeśli w ogóle wbiję się w komercje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Administrator

Tak mi chodzi po głowie,  że gdyby nie nasza woda w Nienawiszczu to bym wrócił do klasyka, a metodzie w nowym toku podziękował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi chodzi po głowie,  że gdyby nie nasza woda w Nienawiszczu to bym wrócił do klasyka, a metodzie w nowym toku podziękował...
Jedno nie wyklucza drugiego.
Spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda metodowa. Po co eksperymentiwać
Grendziu musicie ogarnąć jakieś jezioro pod fundację i sprawa będzie załatwiona.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał:

Grendziu musicie ogarnąć jakieś jezioro pod fundację i sprawa będzie załatwiona.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Mam Czarne i Margonin, a z wodami aby cos wciągnąć to jest kosmos aktualnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, ArekH napisał:

@Grendziu  szukałeś takich koszyków w rozsądnej cenie. Taniej chyba będzie trudno. http://feederomania.pl/produkt/distance-ring-net-lgr-20gr/

Fajne, dziękuję :champagne-2010: poczekam na drugi dzień świąt może będzie promo:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...