Skocz do zawartości

Wielkie podziękowania.


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ArekH napisał:

W tym roku, Gwiazdka jest wcześniej. Dotarła paczka od "MikoMrProperłaja!" Jeszcze nie rozcinałem, nóż jest Mój. To bliźniak tego który ma Mariusz. Zaraz będę dzielił i rządził. :champagne-2010:

IMG_20180807_121521.jpg

Dziel i rządź aby sprawiedliwie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Ogromne podziękowania dla Mariusza @MrProper. Przepiękna rzecz Stary. Non stop będę się napawał i podziwiał. :icon_arrow1:

IMG_20180807_125442.jpg

Jak sie będziesz napawał to ostrożnie - wiesz ostre ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na koniec podziękowania z mojej strony dla naszego moderatora @ArekH ze chciał pomóc w zorganizowaniu akcji na rzecz fundacji

Ja naprawdę nie ogarnął bym tego z zagranicy i z powodu braku czasu.

Mialem dorzucić jeszcze trochę drobiazgów, ale niestety real, życie w tym roku dość mocno pokrzyżowało mi plany.

i niestety ni ogarnął bym tematu do końca, ale ogarnę jak to wszystko sie uspokoi to będzie kolejny Mikołaj ☺️

 

Arek jeszcze raz dziękuje za bezinteresowną pomoc Jesteś  WIELKI ☺️??

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach, postaram się ogarnąć aukcję. Miałem odesłać Grendziowi, ale wiadomo, był by płacz:P że zarobiony itp.;)

Mam trochę kiepski tydzień czasowo. Jutro przed jedenastą muszę wyjechać do pracy, wracam wieczorem i nazajutrz znów wcześnie zaczynam, ale ogarnę. Rzeczy są fajne i godne uwagi. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Na dniach, postaram się ogarnąć aukcję. Miałem odesłać Grendziowi, ale wiadomo, był by płacz:P że zarobiony itp.;)

Mam trochę kiepski tydzień czasowo. Jutro przed jedenastą muszę wyjechać do pracy, wracam wieczorem i nazajutrz znów wcześnie zaczynam, ale ogarnę. Rzeczy są fajne i godne uwagi. 

Aga będzie za tydzień  w Gorzowie  super Zgredku?

@MrProper dziękuję  z całego serca. Dobry z Ciebie  człowiek. Trzymam cały czas kciuki.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grendziu napisał:

Aga będzie za tydzień  w Gorzowie  super Zgredku?

Odezwijcie się do mnie, to może się uda odebrać pokrowiec dla młodego ( Jacka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...