Skocz do zawartości

Wielkie podziękowania.


mav3rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Grendziu napisał:

Aga będzie za tydzień  w Gorzowie  super Zgredku?

@MrProper dziękuję  z całego serca. Dobry z Ciebie  człowiek. Trzymam cały czas kciuki.....

Darek nic wielkiego nie robię, ale dzięki za miłe słowa.

za :1311_thumbsup_tone2::1311_thumbsup_tone2: rownież DZIĘKUJE z serdecznie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper

Mariusz, serdecznie dziękuję za kosz, B|jest już u Mod-a @ArekH. Oby mu wapieńko pamięci nie zblokowało :P  to wkrótce będzie do mojej dyspozycji.

 

PS.:

W odpowiedzi na interpelację, uprzejmie informuję, że to jest kosz od podbieraka !

:P

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2018 o 08:49, Jurek napisał:

@MrProper

Mariusz, serdecznie dziękuję za kosz, B|jest już u Mod-a @ArekH. Oby mu wapieńko pamięci nie zblokowało :P  to wkrótce będzie do mojej dyspozycji.

 

PS.:

W odpowiedzi na interpelację, uprzejmie informuję, że to jest kosz od podbieraka !

:P

 

 

Niech służy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wszyscy to i ja.
Serdeczne podziękowania dla Mariusza za przekazane fanty na licytację.
Dla Arka za dystrybucję i nadzór nad licytacją.
Dla Darka za prezent niespodziankę i za całokształt.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W tym tygodniu żona kupiła synowi czapkę Mikołaja, ponieważ wkrótce w jego przedszkolu będą jakieś imprezy żona znalazła w necie bluzy z napisem nie taki święty. Bluzy dostępne tylko w sieciach Reserved. Żona obdzwoniła kilkanaście sklepów na terenie Polski, by zamówić w danym rozmiarze bluzę i tylko w "Galerii Słonecznej" była ostatnia sztuka, więc ją zamówiła z odbiorem osobistym. Ponieważ sklep jest oddalony ode mnie grubo ponad 40km żona wpadła na pomysł, żebym poprosił @cygan786 o zakup tej bluzy i przesłanie jej na nasz adres. Adaś bez żadnych problemów poszedł i od razu kupił bluzę, po czym udał się na pocztę i ją wysłał :champagne-2010:.

Teraz niech tylko moje "szczęście w nieszczęściu" coś marudzi, że jadę na ryby, wtedy jej powiem  że jadę z @cygan786 i nie będzie "sapać".

Adam jeszcze raz dzięki za pomoc, radość syna bezcenna :D:champagne-2010:

Resized_20181122_115213.jpeg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...