Skocz do zawartości

Haczyki z mikro zadziorem do feedera pod większe ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, właśnie wygrzebałem Flagmany które zakupiłem na targach i jeszcze nie stosowałem.
IMG_20181103_202520.thumb.jpg.b4cb6434fe2fe7f73d4b545230587378.jpg
Taki duży rozmiar? Ja mam powiązane 16 i 18. Żyłki 0,12 i 0,9.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziarna, przeważnie groch. A na LS1810, robaki i to niemało. Na małe haki łowię tylko wczesną wiosną. Nie twierdzę że to dobre podejście. Po prostu tak wędkuję. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał @Splot tyś nici i haczyczki wyssał z wiedzy od GURU @stas1 ?

@ArekH natomiast od nauczyciela w gumofilcach ?? Wiec nie dziw sie ze haczyk nr 10 to dla niego rozmiar micro ??

 

 

Sam stosuje obecnie większe haki minimu 12 gdzie kiedyś rozmiar 20 to była norma

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak u Stasia, 12-stka to już duży haczyk. Właśnie naszykowałem na jutro 16-stki na metodę i 18 na klasyka.
Łowisko komercyjne!!!
W ruch poszły Guru Mwgb z mikrozadziorem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Żartujesz? Na co dzień stosuję takie.

IMG_20181103_203924.jpg

One są z mikrozadziorem?

Ja kupìłem sporo drennanowskich i mimo, że są mocne to nie są łowne wg mnie. Nie lubię ich kształtòw i miałem sporo spadòw mimo wszystko.  Od kolejny mit z UK który  byłem kiedys karmiony, zapomniałem o moich ulubionych Gamakatsu 3310 - no bo wiadomo, zadzior....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są z mikrozadziorem?
Ja kupìłem sporo drennanowskich i mimo, że są mocne to nie są łowne wg mnie. Nie lubię ich kształtòw i miałem sporo spadòw mimo wszystko.  Od kolejny mit z UK który  byłem kiedys karmiony, zapomniałem o moich ulubionych Gamakatsu 3310 - no bo wiadomo, zadzior....
Niestety nie zgodzę się z Tobą. Tu angole mają spore doświadczenie i ich haki są naprawdę bardzo dobre. Szczególnie te o których piszesz, ale jak można je porównać do Gamakatsu skoro te to druciaki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...