Skocz do zawartości

Haczyki z mikro zadziorem do feedera pod większe ryby


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, elvis napisał:
32 minuty temu, Grendziu napisał:
One są z mikrozadziorem?
Ja kupìłem sporo drennanowskich i mimo, że są mocne to nie są łowne wg mnie. Nie lubię ich kształtòw i miałem sporo spadòw mimo wszystko.  Od kolejny mit z UK który  byłem kiedys karmiony, zapomniałem o moich ulubionych Gamakatsu 3310 - no bo wiadomo, zadzior....

Niestety nie zgodzę się z Tobą. Tu angole mają spore doświadczenie i ich haki są naprawdę bardzo dobre. Szczególnie te o których piszesz, ale jak można je porównać do Gamakatsu skoro te to druciaki.

3310 nie są druciakami. Ale to nie temat aby o nich pisać, bo one mają zadzior.

Nie musisz sie zgadzać, mnie się nie sprawdziły i tyle, akurat te o ktorych napisałem. Nie sprawdziły się też modele mikado, browning którymi bawiłem się jesienią. Dodałem marki specjanie, aby nie być stronniczym i tak było. Mini plus dla Matrixa z mikro zadziorem.

Jednak ideału nie znalazłem bez zadzioru i z mikro.... od tyle po 2 latach testów i przemyśleń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Masz prawo do własnej oceny i ja ją szanuję, bo mnie też nie zawsze się sprowadzają. Mam mieszane odczucia co do Qm1 guru. Te również różnie się spisują, ale mam he zawsze że sobą, bo jeśli inne zawodzą to te wtedy z reguły działają.
Moim skromnym zdaniem dobór haczyka jest związany nie tylko z rodzajem i wielkością przynęty, ale przede wszystkim gatunkiem ryb na które polujemy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
26 minut temu, elvis napisał:


Moim skromnym zdaniem dobór haczyka jest związany nie tylko z rodzajem i wielkością przynęty, ale przede wszystkim gatunkiem ryb na które polujemy.

Zgoda w 100%:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...