Skocz do zawartości

URODZINY MrProper


cygan786
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lat Mariuszu Zdrowia, radości, spełnienia w miłości, samych pogodnych dni i nocy, od przyjaciół szczerej pomocy. Uśmiechu na twarzy każdego dnia z całego mojego małego serduszka życzę Tobie ja
I jeszcze dużo wolnego czasu na

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

No no za wiele to sobie nie wyobrażaj. Jeszcze uwierzysz że naprawdę Ciebie lubimy ???
Jeszcze raz najlepszego Mariusz emoji10.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

A już myślałem ??

Dzięki ponownie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego Ci tu życzyć,bo wszyscy Ci już wszystkiego życzyli.Może w kosmos chcesz lecieć ?? Jeśli tak to Ci życze,żeby się spełniło. :D :beer-chugger:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Nie wiem czego Ci tu życzyć,bo wszyscy Ci już wszystkiego życzyli.Może w kosmos chcesz lecieć ?? Jeśli tak to Ci życze,żeby się spełniło. :D :beer-chugger:

Kosmos, moze zbyt wysoko ?

Ale prezent - zastrzyk adrenaliny, dostałem od najbliższych ?DSC_0524.JPG.750c62369f890e75734872a7fe98d659.JPGDSC_0527.JPG.2c37121a6bed89e7b33572337ae40097.JPG

Ale dziękuję ??

Może kiedyś i na kosmos przyjdzie czas ?

Dziękuję jeszcze raz wszystkim

 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No masz, kilka minut się spóźniłem. Ale chyba zapamiętam następnym razem, bo syn złowił jesiotra pierwszego w życiu i ja...

Najlepszego kolego. Sto lat i niech Ci się szczęści w życiu prywatnym i na rybach ?

Chyba wypiłem aż nadto Twoje zdrowie kilka godzin wcześniej:D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Urodziłeś się w dniu imienin mojej żony :D

Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, zdrówko wypiję za Ciebie przy okazji świętowania żony imienin, pozdrawiam :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...