Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, już kilkanaście godzin po trzecim meczu finałowym EBL (PLK), a emocje dopiero mnie opuszczają. Wściekły jestem, że Stal dała sobie odebrać zwycięstwo (80:82)  W serii best-of-seven przegrywamy 1-2, ale i tak jeszcze nic przesądzonego, bo wygra drużyna, która zachowała więcej sił. Jutro mecz 4 i oby zrobiło się 2-2 :D  Niestety na jutro biletu nie dostałem i zostaje internet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Są,są.Dobrze,ze wczoraj Serbowie mieli już zapewniony awans,bo na pewno tak łatwo tego meczu by nie oddali.Ale najważniejsze jest to,że nasi podnieśli się po porażkach,które mogą ich tylko wzmocnić psychicznie przed kolejnymi meczami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie z jakiego powodu ale nasi się podnieśli, a I set wcale nie był przez Serbów oddany, tylko , że widzieli zaciekłość naszych i ich prawdziwe umiejętności i możliwości. Zdali sobie sprawęt, że nie mają szans na równą walkę ( bez wyprówania żył.) Każdy, będąc w ich sytuacji, by odpuścił. Ważne, że to nasza gra ich do tego zmusiła !!

Zawsze się cieszę jak wygrywa uczciwa gra a nie kunktatorstwo, obojętnie w czyim wykonaniu.

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Też oglądałem ostatni mecz z zadowoleniem, te dwa poprzednie trochę mnie przydołowały, bo jestem wielkim fanem siatkówki polskiej.:champagne-2010:

A teraz grupa : my, Włochy, Serbia.

To,wydaje się,  najlżejszy kaliber, jaki w tych realiach  mógł się nam przytrafić.

Oby..:FeelsGood-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...