Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam czekam na początek rozgrywek EBL (PLK). 6 października rozpocznie się liga. Ostrowska Stalówka mimo okrojonego budżetu zdołała skompletować całkiem niezły skład i mimo, że nie należy do faworytów, to myślę że może sporo namieszać :)   W nowym roku (druga runda) będzie praktycznie nowa hala i będzie gitas ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serbowie już tak łatwo nam się nie poddadzą, myślę że wystąpią bardziej skoncentrowani i w silniejszym składzie. Włosi to też mocna drużyna, w końcu wicemistrzowie z ostatniej olimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Semi napisał:

Serbowie już tak łatwo nam się nie poddadzą, myślę że wystąpią bardziej skoncentrowani i w silniejszym składzie. Włosi to też mocna drużyna, w końcu wicemistrzowie z ostatniej olimpiady.

Ale spójrz na tę drugą grupę:

 

USA, Rosja, Brazylia - tam będzie "sieczka" !

Już chyba lepiej Włochy i Serbia, niż Rosja i Brazylia ?

Tak mi się przynajmniej wydawa. Oglądałeś Rosja / Włochy ? :D

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Semi napisał:

Pewnie że tamta grupa mocniejsza, ale drużyn z tej niby słabszej też nie możemy lekceważyć.:D

Oczywiście i tutaj możemy 2 mecze przegrać. Idealnie by było, gdyby I mecz w grupie był nasi/Włochy i ...go wygrać :D . Wtedy dzień przerwy dla nas a dla Włochów mecz o życie. Dla Serbów też, bo nie wiem czy by chcieli ryzykować mecz o życie z nami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie grupy w fajnal six czempionatu są trudne i nie ukrywajmy - myślę, że każdy chciał trafić na Polaków... To nasze minimum, jak niektórzy określają awans do pierwszej szóstki w mojej subiektywnej ocenie jest wielkim sukcesem, bądź co bądź, za nami uplasowało się też kilka świetnych zespołów (co najmniej Francja, Bułgaria, Iran). Więc jeśli nawet zajmiemy miejsce 5-6 (nie wiem, czy będzie rozgrywany mecz o miejsce 5) to i tak będzie to nasze wielkie osiągnięcie, natomiast awans do półfinału może nie będzie czymś ponad stan, ale musielibyśmy wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grych napisał:

Obie grupy w fajnal six czempionatu są trudne i nie ukrywajmy - myślę, że każdy chciał trafić na Polaków... To nasze minimum, jak niektórzy określają awans do pierwszej szóstki w mojej subiektywnej ocenie jest wielkim sukcesem, bądź co bądź, za nami uplasowało się też kilka świetnych zespołów (co najmniej Francja, Bułgaria, Iran). Więc jeśli nawet zajmiemy miejsce 5-6 (nie wiem, czy będzie rozgrywany mecz o miejsce 5) to i tak będzie to nasze wielkie osiągnięcie, natomiast awans do półfinału może nie będzie czymś ponad stan, ale musielibyśmy wspiąć się na wyżyny naszych umiejętności.

 

 

Jak najbardziej, jak najbardziej, a nawet -

"im bardziej, tym bardziej" ! :grin-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...