Skocz do zawartości

Koszykówka - siatkòwka, sito!


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Troszkę odgrzeję temat :D
Stalówka rozegrała już dwie kolejki w koszykarskiej Champions League (to jak w piłce nożnej Liga Europy, czyli taki drugi poziom pucharowy). Mimo przepaści jaka dzieli Ostrowian od pozostałych zespołów w grupie, wstydu nie ma, a w zeszłą środę o tzw. mały włos doszłoby do sensacji i pokonalibyśmy głównego faworyta rozgrywek (przegraliśmy 3ptk). Za dwa tygodnie w końcu gramy u siebie, mam nadzieję, że jutro uda mi się kupić bilety, które "rzucają" onlajn :D  ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzy tygodnie na rybach nie byłem (leczę zatoki), ale w środę na Champions League w Ostrowie i na Stalówce być musiałem. Powiadam Wam - takiej atmosfery to ja jeszcze w życiu, na żadnym meczu nie przeżyłem, a do tego w okrojonym składzie (kontuzje) pokonujemy jednego z faworytów do końcowego triumfu Hapoel Jerozolima z byłymi zawodnikami NBA w składzie. Wynik idzie w świat ??

 

Jutro za to w końcu rybki, może też dają czau ? :) ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja znowu nie o łowieniu ryb lub czymś związanym z tym tematem, ale dla mnie nadal sezon ogórkowy. Zostaje pasjonowanie się innymi sportami :D

Dzisiaj zaczął się turniej Pucharu Polski w koszykówkę (jak dla mnie to puchar ligi, ale nie ważne ;)   Pierwszy odpadł Włocławek, który myślał, że mecz ma w kieszeni, bo po dwóch kwartach prowadził 26-punktami (hehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehe, nie żebym coś miał do Włocławka). Zaimponowali mi dzisiaj zawodnicy KInga Szczecin, którzy wrócili do meczu "z dalekiej podróży" i utarli nosa jednemu z faworytów :)    Cieszę się jakby to wygrała ostrowska Stalówka ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, grych napisał:

Ja znowu nie o łowieniu ryb lub czymś związanym z tym tematem, ale dla mnie nadal sezon ogórkowy. Zostaje pasjonowanie się innymi sportami :D

Dzisiaj zaczął się turniej Pucharu Polski w koszykówkę (jak dla mnie to puchar ligi, ale nie ważne ;)   Pierwszy odpadł Włocławek, który myślał, że mecz ma w kieszeni, bo po dwóch kwartach prowadził 26-punktami (hehehehehehehehehehehehehehehehhehehehehehe, nie żebym coś miał do Włocławka). Zaimponowali mi dzisiaj zawodnicy KInga Szczecin, którzy wrócili do meczu "z dalekiej podróży" i utarli nosa jednemu z faworytów :)    Cieszę się jakby to wygrała ostrowska Stalówka ??

Jestem na bakier z takimi rozgrywkami, ale jak dam radę to weekend z NBA obejrzę, bo to jest święto ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mamy Polaka w NBA. Myślę, że Sochan trafił bardzo dobrze, pod skrzydła trenera legendy - Gregga Popovicha, który pamięta jeszcze czasy Jordana w NBA ;)  Cieszmy się, bo obecnie nie ma na horyzoncie nikogo podobnego do tego chłopaka (mówię o Polsce) :)  Tak, ja wiem - to tylko jakaś tam koszykówka, ale, ale ?

 

 

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2022 o 07:48, grych napisał:

Mamy Polaka w NBA. Myślę, że Sochan trafił bardzo dobrze, pod skrzydła trenera legendy - Gregga Popovicha, który pamięta jeszcze czasy Jordana w NBA ;)  Cieszmy się, bo obecnie nie ma na horyzoncie nikogo podobnego do tego chłopaka (mówię o Polsce) :)  Tak, ja wiem - to tylko jakaś tam koszykówka, ale, ale ?

 

 

to Polak? no faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Koszykówka - siatkòwka, sito!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...