Skocz do zawartości

Sklep Gozdawa


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem pochwalić za sposób podejścia do klienta;

kolega poprosił mnie abym  poszukał mu w sieci korzystnej oferty żyłki preston reflo power max. No i znalazłem w tym sklepie z ceną obniżona o 35%. Cala operacja, oprócz płatności przelewem przechodzi przez moje ręcę. Kolega wczoraj dokonal przelewu, a Inpost już dzisiaj mnie informuje, że mam już  do odbioru paczkę w paczkomacie !  Nawet pomyślałem, nieskromnie :$, co ja w sobie takiego mam, że ktoś wysyła mi towar bez czekania na kasę :o.

A tu czytam dokładnie treść wiadomości i ...okazuje się, że przesyłka za pobraniem. No to się ucieszyłem >:(

Finał mojej interwencji jest taki :

W efekcie przedzwoniła do mnie Pani, która przez omyłkę wysłała towar za pobraniem. Bardzo grzecznie przeprosiła i obiecała, że jeszcze dzisiaj odsyła szybkim przelewem kasę na konto.

Niby standard, ale ja zawsze uważam, że każdy może popełnić błąd.  Nie popełnia go tylko ten co nic nie robi.  Ważne jest tylko to w jaki sposób podchodzi do klienta po popełnieniu gafy.

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi, to była Pani Kasia. Bardzo miła osoba. Dba o wizerunek i klienta. Miałem sposobność i do dziś, mile wspominam transakcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście jacyś wyjątkowi,nie chwalcie się tak,bo Pani Kasia też do mnie dzwoniła jak ostatnio zamawiałem spławiki w sklepie Gozdawa :D:D:P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję poznać osobiście Panią Kasię na Rybomanii w Lublinie, dwa lata temu. Nawet udało się nam porozmawiać dłuższą chwilę i pozdrowić ją od Arunia.
Bardzo miło to wspominam, zresztą spotkanie z Panem Rafałem również.
Najlepiej chyba całą ekipę zna Stasiu, bo często startujezp z nimi na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kasia dotrzymała słowa - wczoraj , pod wieczór,  zwrot był już zaksięgowany na koncie.

A więc po kilkunastu godzinach od interwencji. :1300_clap_tone1: :1310_thumbsup_tone1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...