Skocz do zawartości

Foremka preston


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co ? Ja mam chyba taką samą !

Muszę to sprawdzić. Przymierzałem już, ale widząc luzy, uznałem za niegodną !:$

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Więcej towaru wchodzi. Ja, do podajników ala Drennan, stosuję foremkę Guru. Zajefajnie Mi się sprawdza. Bardzo pojemna i materiał komfortowy. Oryginał Drennana, poszedł w odstawkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ArekH napisał:

Przesadzasz. Więcej towaru wchodzi. 

Dlatego twierdzę, że dobrze spotkać mądrego ! :D 

Dodam tylko, że przymierzałem na sucho.

No i kopca kreta nie będzie ! :grin-min:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, skoro się tak upierasz by mieć oryginał Preston to... oddam Ci swoją. Będziesz się mógł trochę podlansować.
Od razu uprzedzam, że mam dwie i oddam z bólem serca.
Podobnie jak Arek mam chwilowy brak czasu i możliwości wysyłki, ale jeśli poczekasz to oczywiście wyślę. No chyba żeby żona wysłała. Muszę z nią pogadać czy nie jedzie na pocztę czegoś opłacić.
A jeśli już chodzi o fajne i pasujące foremki to MAD CARP, ma ciekawe. To ta firma która była na targach na przeciwko Mc Karp. Arek brał u nich koszyczki na rzekę.
Sami Robią podajniki ala Guru hybryda i Preston. No i najważniejsze są solidnie zrobione i tanie no po 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elvis napisał:

Jurku, skoro się tak upierasz by mieć oryginał Preston to... oddam Ci swoją. Będziesz się mógł trochę podlansować.
Od razu uprzedzam, że mam dwie i oddam z bólem serca.
Podobnie jak Arek mam chwilowy brak czasu i możliwości wysyłki, ale jeśli poczekasz to oczywiście wyślę. No chyba żeby żona wysłała. Muszę z nią pogadać czy nie jedzie na pocztę czegoś opłacić.
A jeśli już chodzi o fajne i pasujące foremki to MAD CARP, ma ciekawe. To ta firma która była na targach na przeciwko Mc Karp. Arek brał u nich koszyczki na rzekę.
Sami Robią podajniki ala Guru hybryda i Preston. No i najważniejsze są solidnie zrobione i tanie no po 5 zł

Naprawdę ? Spoko,  ja mogę poczekać !

A ile trzeba mieć na wypadek, gdyby chcieć stracić ? :D

 

Nie fatyguj czasem żony !  Na łowisku, gdzie mam zamiar łowić w taki sposób,  będę dopiero 31 maja

A co do  podajników, to na razie mi chwatit. Ale przechowam Twe cenne uwagi. B|

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...