Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój typ na mistrza - Brazylia 

Czarny koń- Nigeria - najmniejsza średnia wieku piłkarzy i najładniejsze koszulki ze wszystkich ekip. :D ,choć chciałbym Islandię  :D 

Największy potencjał - Francja 

Najważniejsze rozczarowanie - Tradycyjnie Anglia :D 

Polska obawiam się,że nie wyjdzie z grupy.A jak się jakimś cudem uda,bo rywale się potkną to wyeliminujemy największe rozczarowanie mistrzostw w 1/8,czyli Anglię,a potem odpadniemy z turnieju w 1/4 :D 

Edytowane przez Sołtys stan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I po meczu wynik Ok gra juz troche gorzej ... Dzieje sie to co pisalem I bylo widac na ME I eliminacjach czyli 1sza polowe gramy druga prawie na stojaco Nawalka nadal nie odrobil lekcji I watpie by cos sie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Obrona dno. Gilewicz chwalił Bednarka, niby za co? Ten grał w swojej świątyni, gdzie się niemal wychował, a miał narobionego pampersa tak, że się przelewało. Na MŚ nie uniesie presji, o to się obawiałem. Pazdan to samo - jak cały sezon w L - porażka.

Zmiany u Nawałki oczywiście nie wiadomo jak i po co dalej z gry. Pierdzenie na konferencji jak zawsze beznadziejne. No ale atmosferę w drużynie ma,więc to się liczy. W ofensywie jakoś to wyglądało, z tym, że na mistrzostwach będzie walka, pressing o 100 procent większa. Na plus Teo. Drużyna Nawałki nigdy nie będzie grała super - choć były takie momenty, ale jeśli wybroni się wynikami, będzie ok.

Boję się o obronę, a od tyłu ponoć buduje się silną drużynę...? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz strzelenia bramki Lewego niewiele widziałem na boisku, za to Grosik nadrabiał, ale jeden czy dwóch piłkarzy meczu nie wygra. Nie podobał mi się ten mecz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz = walka, co przekłada się na wynik (bramkowy), jak również pozostałe składowe typu m.in. rzuty różne.

W 1 połowie 1:0 w rzutach rożnych dla Polski, w drugiej 0:8. Skąd mają brać się bramki, jak nie potrafi się cisnąć na przeciwnika. Dobrze, że kilku rzutów rożnych przeciwnicy nie zamienili na bramki, bo by nauczyli "naszych" zgrania i zadziorności. Mi nie podobała się 2 połowa, pierwsza była do przeżycia :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie zabierać głosu, aby nie kwasić atmosfery na forum.

Ale nie mogę się powstrzymać :D

II reprezentacja Chile !!!! A to co wyczyniał Pazdan w bezpośredniej bliskości bramki plus to w jaki sposób  na całym obszarze lewego skrzydła niemiłosiernie ogrywali Rybusa pokazało, że takim systemem nie możemy grać ! Chyba, że będą zmiany personalne. Ale w takim razie, po co taki mecz ? Jako, swego rodzaju , zasłona dymna rzeczywistego naszego potencjału ? :Angry-min:

Ps.

A co by było przy I garniturze ?

El condory by nam passa i zatrzymały się w Rosji, pękając w górze ze śmiechu..

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Jurek nie wiem czemu nie możesz się odzywać,ale zakazu chyba nie masz. Mniejsza z tym. Kwas czasami musi być ?

4-3-3 i tak wyglądało lepiej w pierwszej połowie niż to co było w drugiej. To było nasze optymalne ustawienie. Czytam portale i zachwyty, pochwaly nad meczem i nie wierzę. Jak zawsze szczere do bólu jest tylko weszlo.com. ten sparing jest nieważny, to było przetestowanie kilku ustawień, pozycji. Zabaw zacznie się na MŚ. To tam dowiemy się, czy, ile i czy jeszcze daleko nam do czołówki? A należy także pamiętać, że i tak jedną kontuzja, jedna czerwona kartka, jeden Pawełek Kariusowy może ustawić wszystko i taki mały błąd lub inny może zniweczyć wszystkie plany.

Podobała mi się postawa Krychowiaka, gdyby nie z dwa, trzy kiksy i spieporzona setka to było ok. Milik srilik, zagrał jak zawsze. Niewidoczny, a jak miał szansę to spierdzielił i tyle.

Może z tym Bednarkiem to tak taktyka medialna i wśród piłkarzy, chwalimy młodego, aby był pewien siebie, może to coś da, nie wiem. On mi przypomina trochę Jacka Gmocha niestety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...