Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie czaję, nie wiem czy dostałem nerwa po RED BULL czy co,
Nie umiemy grać 3-4-3 z wahadłowymi jak to się teraz przyjęło mówić, to po co takie ustawienie? Jakieś kamuflaże, mamy XXI wiek, przepływ informacji. Po co te cyrki, zamiast udoskonalać to co jest fajne i jakoś funkcjonuję?
Trzymam kciuki za Kownasia, chcę aby wygryzł Milika.

Wojciech Szczęsny - Thiago Cionek, Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk - Bartosz Bereszyński, Jacek Góralski, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Dawid Kownacki
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał:

Kurzawa nie gra? czy ja sam oglądam ten mecz? @Mała, @Ruda? Panowie. Jakie typy?

A bo my najpierw oglądamy a później przeżywamy:D. 1-0 dla naszych obstawiam.

Edytowane przez Semi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nieźle to wyglądało. Oby druga połowa była tak dynamiczna to będzie fajnie. Kownaś zaangażowaniem zjada Milika. Szoda, że Dawid nie strzelił bramki. Brawo Rybus i Krycha oraz Góralski. Lewy jest w gazie to najważniejsze ?. To tak na szybko po pierwszej połowie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II połowa przeciętna tak jak gra Milka, Piszczka czy Teodorczyka.
Generalnie dało się oglądać i jest nadzieja na wyjście z grupy.
Wszystko co więcej to sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
45 minut temu, elvis napisał:

Szkoda mi Milka, bo zasługuje na uwagę. Nie idzie mu jak zwykle by się chciało powiedzieć.
Pozatym gra naszych to miła niespodzianka

Ale, że czemu? Że źle wymodelował grzywkę czy jest za brzydki? poszedłbym dalej, Kamiński powinien jechać na mistrzostwa, a Milik nie? Jest Kownaś i Teo, a my nie wiemy czy Glik na bank odpowiednio się zrośnie?

Gdyby nie jeden babol to brawo Góralski za cały mecz. Bereś dzięki asyście - super mecz, bo w pierwszej połowie mógł, a mu nie wyszło.

Druga połowa na luzie, bez napinki, brawo. A i bramki także przyszły. Wygranym tego meczu może być Cionek. Brawo. Rybka jakby znikł na skrzydle, ale w obronie będzie śmigać.

Boję się o formę Pazdana. Jest totalnie niepewny.

Już tuptam. Już nie mogę się doczekać MŚ? 

Co do Bednarka - nie mam zdania. Fajnie, że Krychowiak gra na poziomie, do którego w reprezentacji nas przyzwyczaił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...