Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Kurzawa nie gra? czy ja sam oglądam ten mecz? @Mała, @Ruda? Panowie. Jakie typy?

A... no... nie sam, tylko zapomniałam się zalogować ?. Obstawiałam 4:0 dla naszych ?. 

Jedziemy na na na na na ? ? ?. 

Czas szykować tv na tarasie ? ?⚽ ??. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że czemu? Że źle wymodelował grzywkę czy jest za brzydki poszedłbym dalej, Kamiński powinien jechać na mistrzostwa, a Milik nie Jest Kownaś i Teo, a my nie wiemy czy Glik na bank odpowiednio się zrośnie

Gdyby nie jeden babol to brawo Góralski za cały mecz. Bereś dzięki asyście - super mecz, bo w pierwszej połowie mógł, a mu nie wyszło.

Druga połowa na luzie, bez napinki, brawo. A i bramki także przyszły. Wygranym tego meczu może być Cionek. Brawo. Rybka jakby znikł na skrzydle, ale w obronie będzie śmigać.

Boję się o formę Pazdana. Jest totalnie niepewny.

Już tuptam. Już nie mogę się doczekać MŚ 

Co do Bednarka - nie mam zdania. Fajnie, że Krychowiak gra na poziomie, do którego w reprezentacji nas przyzwyczaił.

Jest Teo i co to daje? Nic, zero kompletnie, dla mnie drewno pokroju Rasiaka... Wolę pudłującego Milka, ale pracującego dla zespołu.

 

Kownacki dla mnie dzisiaj zwycięzca tego meczu, brawo dla niego, kawał dobrego meczu, a ukoronowaniem tego bramka.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Teo a Rasiak ma tylko to wspólne, że oboje grają na 9 tce i dość dobrze zastawiają się od bramki, zgrywają piłkę.  W przypadku Rasiaka to czas przeszły oczywiście.Teo jak nie jest w formie jest beznadziejny. Ponadto Teo jest, szybszy, dynamiczniejszy, ma inny dosieżny wyskok. Drewniany jest Teo, jak i Lewandowski, ale on ciężką pracą wyrobił sobie niesamowitą technikę użytkową. Rasiak jak na swój wzrost na treningach przynajmniej ponoć technicznie był całkiem całkiem. Teo dziś zrobił bramkę Kownasiowi i mu się chcę. A u Milika nic nie widać. Oczywiście, może się okazać, że jedyną bramkę dla Polski tylko on strzeli na MŚ, od magia nieorzywdywalności w futbolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Darek my to chyba o innych zawodnikach... Teo i forma... Raz na sezon odpali na kilka meczów, jak nie idzie to będzie tupał jak małe dziecko... Milik dzisiaj dał szansę Lewemu zdobyć bramkę z wolnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zasady gry "Typowanie w MŚ" - zabawa ma charakter towarzyski i dla ludzi na poziomie z jajem. Sponsor: @Grendziu

Punktacja: 

1pkt - prawidłowy typ. Np. Polska - Senegal typujemy 2:2, a było 0:0 to 1pkt bo był remis.

3pkt - typujemy Polska - Senegal 1:1 i było 1:1 to trzy punkty.

Typujemy wszystkie wyniki. Zwycięzca to osoba, która zgromadziła najwięcej punktów. Np 60pkt - nagroda to trzykrotność punktów, czyli kupuję flaszkę za 180zł lub jakiś gadżet wędkarski w tej kwocie ?

Przegrani. Np Iksiństki zdobył 18pkt - wpłaca 18zł kasę na cele statutowe Fundacji"dla Ryb". Bawić możemy się tylko w tym wątku na forum. Kto podejmuje piłeczkę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 minut temu, Ruda napisał:

@Grendziu, już czuję jak z @Mała degustujemy żurawinowe Bobeline, po które mykasz nam na Litwę ?. Hmmm, a swoją drogą litewski alkohol, to na dziś już bardzo pasuje ?

 

Czuje się zaproszony, jeśli któras z Was wygra? Typujemy wszystkie mecze. Każdy tyle ile chcę w sumie. Właśnie dostałem informację poza forum, że będzie też specjsny puchar od nowego sponsora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...