Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No to jadę dalej. Nie mogę się już doczekać. Oglądam i czytam wszystko co się da. Najgorsze to sagi transferowe, to jest nudne. Ciekawe ile meczy zdołałam obejrzeć, jak byłem młodszy to musiałem widzieć wszystkie mecze od dechy do dechy.
Właśnie oglądam sparing Hiszpanii przeciwko Szwajcarii, każda chwila z grającym Iniestą - becenna, najgorsze jest to, że w Swiss prawie nikogo nie kojarzę, w Hiszapii zawsze znałęm wszystkich, a teraz strzelec bramki, kto to być :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I mamy kadre nie wiem co on z Tym Cionkiem ma . Skorupski jak dla mnie lepszy od Bialkowskiego ... Szczerze brakuje mi w kadrze zawodnikow , ktorzy przed mundialem mieli mega forme jedyna taka osoba byl Mierzejewski , ktorego nie ma ... Obawiam sie , ze bedzie Mega klapa . Daj Boze ,zebym sie mylil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KaZuYa napisał:

No I mamy kadre nie wiem co on z Tym Cionkiem ma . Skorupski jak dla mnie lepszy od Bialkowskiego ... Szczerze brakuje mi w kadrze zawodnikow , ktorzy przed mundialem mieli mega forme jedyna taka osoba byl Mierzejewski , ktorego nie ma ... Obawiam sie , ze bedzie Mega klapa . Daj Boze ,zebym sie mylil .

Piszesz tak, jakby te powołania były kontrowersyjne, a nie były zupełnie. Nawet odrobinkę. Jedyna kontrowersja, to Glik, który naoglądał się Zlatana (albo Marcina Mięciela :) )i teraz kłopot. 

Zresztą skoro jest dyskusja nt. trzeciego bramkarza, to znaczy, że skład specjalnie wiele kontrowersji nie ma :) 

A co do Mierzejewskiego, to chociaż w kadrze się sprawdzał, to podjął wiele lat temu decyzję, że zamiast poważnego futbolu woli poważne pieniądze. Jego wybór.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzic zawsze mozna ... Twierdzisz , ze powodem braku powolania byla slaba Liga a nasza extraklapa nie jest wcale lepsza w Arabii czy Australian graja lepsi pilkarze I za lepsze pieniadze  . Dla mnie zwyklego "Janusza" Skorupski jest lepszym bramkarzem od tej calej trojki ... Pieknie , ze nasi awansowali I to juz Sukces ...Druzyna Nawalki nie gra pieknej pilki , ale bronia go wyniki ... Mam Nadzieje , ze tylko lepiej popracuja nad wytrzymaloscia bo ostanie lata to 45/60 min MaX I pompa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Dominik napisał:

Piszesz tak, jakby te powołania były kontrowersyjne, a nie były zupełnie. Nawet odrobinkę. Jedyna kontrowersja, to Glik, który naoglądał się Zlatana (albo Marcina Mięciela :) )i teraz kłopot. 

Zresztą skoro jest dyskusja nt. trzeciego bramkarza, to znaczy, że skład specjalnie wiele kontrowersji nie ma :) 

A co do Mierzejewskiego, to chociaż w kadrze się sprawdzał, to podjął wiele lat temu decyzję, że zamiast poważnego futbolu woli poważne pieniądze. Jego wybór.

Zgoda. Nie płaczę za Mierzejewskim, zawsze był ciapowaty mimo dużego talentu. Sam wybrał. Ta ekstraklasa jest mizerna, ale jest nasza. Gdybym robił powołania, też bym zrezygnował z Mierzeja i Australii, inna strefa czasowa, brak czasu na aklimatyzację, bardzo długa podróż. Nie mógł pomóc w eliminacjach m.in. właśnie dlatego.

@KaZuYa zgoda Cionek najbardziej vmi nie pasuję, już wolałbym Kamińskiego.

Co do Glika, trzymałbym do końca, a nóż wyzdrowieje, a Kamiński może przecież trenować. Z całym szacunkiem dla Bednarka - może nie uciągnąć presji. I jak zrobi babole to może się spalić. Szkoda, że ktoś z dwójki Szymański, Żurakowski - najlepiej oboje nie jadą. Kapustka dał radę, to oni pewnie tym bardziej. Cieszy natomiast rezygnacja z Mączyńskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@KaZuYa jeszcze jedno :)

Jestem fanem talentu Skorupskiego, ale chyba Szczęsny mimo wszystko jest lepszy, został nominowany na następce Buffona nie przez przypadek. A Skorupa w słabszym,  jednak renomowanym klubie w Italii nie wywalczył składu. Skądś się to wzięło...

Białkowski - jego też niby lubię bardziej niż Fabiańskiego i Szczęsnego, ale niech broni najlepszy. Ktokolwiek nie stanie na bramce - śpijmy spokojnie. Mam nadzieje, że nikt Kariusa nie odwali z naszych na mistrzostwach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęsny to bez wątpienia nr 1, a prawie na równi z nim Fabiański. Facet, który grał w zespole z obroną dziurawą jak ser szwajcarski, miał naprawdę dobre statystyki. Widziałem w telewizji jego kilka meczów, gdyby nie on to dużo szybciej by byli spadkowiczem z Premiere League.

Szczęsny bardzo wydoroślał w Juve, widać wpływ Gigiego na niego. Widać tą pewność siebie, która już nie jest młodzieńczą butą. Wojtek zrozumiał jaką ma szansę i póki co ją wykorzystuje. Zaimponowal mi idąc do Juve, wiedząc że będzie zmiennikiem Buffona. Raczej nie będzie legendą Juve na miarę Buffona, Del Piero, ale może się na długo zapisać w historii klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień bez dostępu do internetu.Wracam wieczorem do domu,sprawdzam z ciekawości listę z wybrańcami selekcjonera na MŚ...a tam taka niespodzianka...Brakuje mojego nazwiska.! To miała być tylko formalność,że się tam znajdę ,mówili  wszyscy prawdziwi eksperci i znawcy futbolu,a mimo to Nawałka zrezygnował z moich usług...Przecież nie jestem kontuzjowany,żeby trzeba było mnie zastępować tymi zawodnikami,którzy zostali powołani...Trudno,nie zamierzam rozpaczać z tego powodu.Przynajmniej będę miał wakacje.Do tego nie będę się musiał wstydzić i tłumaczyć po blamażu na Mistrzostwach Świata. Jestem jeszcze młody,więc pewnie jeszcze na niejeden turniej pojadę.Jeszcze trener z prezesem Bońkiem będą mnie za to przepraszać,że mnie znowu nie docenili i po raz kolejny nie powołali...Czy w tej sytuacji dalej się łudzicie,że nasze Orły odniosą jakiś sukces na tym Mundialu ? :D:D:P 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień bez dostępu do internetu.Wracam wieczorem do domu,sprawdzam z ciekawości listę z wybrańcami selekcjonera na MŚ...a tam taka niespodzianka...Brakuje mojego nazwiska.! To miała być tylko formalność,że się tam znajdę ,mówili  wszyscy prawdziwi eksperci i znawcy futbolu,a mimo to Nawałka zrezygnował z moich usług...Przecież nie jestem kontuzjowany,żeby trzeba było mnie zastępować tymi zawodnikami,którzy zostali powołani...Trudno,nie zamierzam rozpaczać z tego powodu.Przynajmniej będę miał wakacje.Do tego nie będę się musiał wstydzić i tłumaczyć po blamażu na Mistrzostwach Świata. Jestem jeszcze młody,więc pewnie jeszcze na niejeden turniej pojadę.Jeszcze trener z prezesem Bońkiem będą mnie za to przepraszać,że mnie znowu nie docenili i po raz kolejny nie powołali...Czy w tej sytuacji dalej się łudzicie,że nasze Orły odniosą jakiś sukces na tym Mundialu ?  
Ale że Dudka nie wzięli na mundial?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...