Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji - 2018


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tak się zastanawiam co Glik przez sekundę miał w głowie jak robił przewrotkę. Ehhh :P Teraz będzie gdybanie, jak za szybko odpadniemy to co by było gdyby nie ten Glik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 godzin temu, KaZuYa napisał:

Glik solidny obronca , ale bez przesady .... Zawsze podczas takich imprez liczylem na duzo teraz wyjscie z grupy bedzie juz sukcesem .

Ja jednak po cichu liczę na więcej, ale świadom jestem, że jest tyle zmiennych... Płakać nie będę, jeśli nie wyjdziemy z grupy.
Glik jest solidny, jak ktoś fajnie kiedyś powiedział, przy nim nawet Pazdan grał pewniej i lepiej. Widziałem też jego klopsy czasami w Monaco, ale jednak nie mam lepszego stopera od niego. Bednarek - może kiedyś, brak doświadczenia w takiej randze, mimo, że wszyscy są profesjonalistami, to może nie unieść presji na sekundę przed gwizdkiem jak zobaczy tą atmosferę. Tak czy inaczej w piątek pewnie zobaczymy co Nawałka wymyślił. Jestem za nim i wierzę w niego, ale jeśli nie będzie robił zmian i rotacji jak na Euro to będę pierwszy, który będzie krzyczał, aby odszedł.

Wczoraj grałem w FIFA 2018 z nakładką MŚ wygrałem z Senegalem 6:0 - Kuba strzelił 3 bramki :P Milik nie powąchał trawy bo było ustawienie 1-4-3-3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po kontuzji Glika już chyba nasz treneiro zrezygnuje z gry 3-ma obrońcami.Słabo się to rozwiązanie sprawdzało w ostatnich meczach towarzyskich. MŚ to nie czas na takie eksperymenty i to jeszcze nie dopracowane z braku czasu i chyba też odpowiednich zawodników,żeby to dobrze funkcjonowało.Co do naszych szans na wyjście z grupy to moim zdaniem są one 50/50.Nasza grupa jest taka,że z jednej strony mamy szansę nawet ja wygrać,ale z drugiej możemy w niej zająć nawet ostatnie miejsce i nie będzie to jakaś wielka sensacja dla świata futbolu.Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia w kluczowych meczach grupowych.Najważniejszy jest dobry wynik w pierwszym meczu.Czyli przynajmniej nie przegrać. Nasi piłkarze i nie tylko,nawet jak są w dobrej formie sportowej zawsze mają jeden problem.Mentalność i psychika,które plączą im nogi jeśli są pod duzą presją.Mamy przeciwników w grupie,którzy wybitnie nam nie leżą swoją taktyką i sposobem gry.Z jednej strony atletyczny i fizyczny futbol bardzo zaawansowany technicznie z Senegalu i Kolumbii,a z drugiej typowa piłka azjatycka oparta na dużej ruchliwości,wybieganiu,presingu i dobrej grze technicznej i kombinacyjnej.,która zawsze sprawiała nam ogromne problemy. Strasznie wyrównana ta nasza grupa i niewdzięczna.Mam duże obawy co do naszych szans na wyjście z niej do dalszej fazy rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

No to po kontuzji Glika już chyba nasz treneiro zrezygnuje z gry 3-ma obrońcami.Słabo się to rozwiązanie sprawdzało w ostatnich meczach towarzyskich. MŚ to nie czas na takie eksperymenty i to jeszcze nie dopracowane z braku czasu i chyba też odpowiednich zawodników,żeby to dobrze funkcjonowało

Jest to jakiś plus, bo z trójką stoperów to była tragedia.

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

Co do naszych szans na wyjście z grupy to moim zdaniem są one 50/50.Nasza grupa jest taka,że z jednej strony mamy szansę nawet ja wygrać,ale z drugiej możemy w niej zająć nawet ostatnie miejsce i nie będzie to jakaś wielka sensacja dla świata futbolu.Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia w kluczowych meczach grupowych.Najważniejszy jest dobry wynik w pierwszym meczu.Czyli przynajmniej nie przegrać. 

Zgoda.

 

3 godziny temu, Sołtys stan napisał:

 Nasi piłkarze i nie tylko,nawet jak są w dobrej formie sportowej zawsze mają jeden problem.Mentalność i psychika,które plączą im nogi jeśli są pod duzą presją.

Nie zgadzam się :P
Szukała i Mączyński - ludki co nie potrafią grać w piłkę zostały odstrzelone :) Reszta jest ok, czasami coś nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mój typ na mistrza: Argentyna.

Czarny koń: Chorwacja.

Największy potencjał: Francja.

Najważniejsze rozczarowanie: Niemcy.

Polska zagra w 1/4.

A wasze typy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ na mistrza: Hiszpania (odpokutują ostatnie mistrzostwa).

Czarny koń: Serbia.

Największy potencjał: Polska.

Najważniejsze rozczarowanie: Rosja.

Polska nie zagra w 1/4 ale wyjdzie z grupy.

To tak ode mnie :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...