Skocz do zawartości

Własne robaczki


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
10 minut temu, ArekH napisał:

Trochę robaków dziś wygrzebałem z pojemnika, ale niestety, coś mi w nim buszuje. Widać tunele, pewnie jakaś Nornica.  Będę musiał inaczej zabezpieczyć dno lub, zmienić pojemnik. Chyba kupię dużą kastę budowlaną, nawiercę dno i zorganizuję pokrywę. 

W ogrodniczym zapytaj o siatkę przeciwko kretom. Myślę, że powinna wystarczyć:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może się komuś przyda, koleś fajnie pokazuje różnicę w hodowli, sam chyba taką założę z jajek i płatków, przemyśle ten temat, dostęp do pinki mam, bo ona długo żyje, pozostaje tylko mieć białe "Na każde zawołanie", kupując w sklepie szybko przeobrażają się w kastery. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grych napisał:

U mnie się pojawiały, a potem znikały (?????)  W końcu dałem za wygraną, ale może znowu spróbuję :D:beer1:

Po świętach jaj zostało, trza tylko mieszać z płatkami i hodować, a potem łowić okazy i nabijać punkty w klasyfikacji :icon_arrow1::39icon::D:champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Byłem dziś na chwilę na wsi, wziąłem ze sobą pojemnik na robaki i polazłem zobaczyć co się dzieje w kompostowniku założonym w zeszłą wiosnę u rodziców, żeby braciaka nie obrabiać z robali. Jedno grzebnięcie i kilkaset sztuk. Wiem na pewno że mi robaczków nie zabraknie w tym sezonie. :D Wziąłem sobie ze sto sztuk w razie jakiegoś wypadu w okolice Wawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, Semi napisał:

Byłem dziś na chwilę na wsi, wziąłem ze sobą pojemnik na robaki i polazłem zobaczyć co się dzieje w kompostowniku założonym w zeszłą wiosnę u rodziców, żeby braciaka nie obrabiać z robali. Jedno grzebnięcie i kilkaset sztuk. Wiem na pewno że mi robaczków nie zabraknie w tym sezonie. :D Wziąłem sobie ze sto sztuk w razie jakiegoś wypadu w okolice Wawy.

Byś sprzedał z 100tys sztuk :) Mam jeszcze jeden taki sam pokrowiec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Grendziu napisał:

Byś sprzedał z 100tys sztuk :) Mam jeszcze jeden taki sam pokrowiec :P

Jakby to było bliżej to w trzech ratach bym się wyrobił z taką ilością.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Semi napisał:

Jakby to było bliżej to w trzech ratach bym się wyrobił z taką ilością.:D

Tomek, nie daj się nabrać. Jak będziesz na emeryturę odchodził, będą ładniejsze pokrowce.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Semi napisał:

Jakby to było bliżej to w trzech ratach bym się wyrobił z taką ilością.:D

Możemy negocjować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Grendziu napisał:

Możemy negocjować ???

Na razie to nic Darek nie ponegocjojujemy, dopóki wirus nie zniknie nie zbliżam się więcej do rodziców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...