Skocz do zawartości

Własne robaczki


Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz grzebnąłem i dwie takie porcję jak w dłoni.  Szkoda że daleko bo bym Ci z 500 sztuk do hodowli podrzucił.
IMG_20181029_135232.jpg.9d8b350b9540fd3b303809da5a95049f.jpg
@Semi, nie myśl głośno, bo@suwi to wariat i po garść robaków jest gotów do Ciebie przyjechać z Giżycka.
Jakby co to może wpaść w odwiedziny do chrzestej.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, elvis napisał:

@Semi, nie myśl głośno, bo@suwi to wariat i po garść robaków jest gotów do Ciebie przyjechać z Giżycka.
Jakby co to może wpaść w odwiedziny do chrzestej.

Semi Piękne robaki ? faktycznie chętnie bym je przygarnął 

Elvis niebawem będę w Pionkach mogę wziąć z litr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niebawem, będę musiał się poważnie zastanowić, czy podjąć się hodowli "robaków" czy iść w koszty i czynić duże zakupy.
W tym roku zamierzam zwiększyć zużycie "robactwa", bo rozszerzę spektrum łowisk, gdzie zamierzam łowić. Do wiosny daleko, więc się pomyśli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kotwic napisał:

Niebawem, będę musiał się poważnie zastanowić, czy podjąć się hodowli "robaków" czy iść w koszty i czynić duże zakupy.
W tym roku zamierzam zwiększyć zużycie "robactwa", bo rozszerzę spektrum łowisk, gdzie zamierzam łowić. Do wiosny daleko, więc się pomyśli. ;)

Kup 'czerwone" na hodowlę jeżeli masz czas na karmienie ich raz w tygodniu i jakiś zbędny pojemnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NPC napisał:

Kup 'czerwone" na hodowlę jeżeli masz czas na karmienie ich raz w tygodniu i jakiś zbędny pojemnik.

To bardzo dobra myśl. :beer1:

Mam niewielką piwnicę i wyrozumiałą rodzinę, więc z miejscem nie problem.
Gorzej, z moją systematycznością w pilnowaniu hodowli, bo w każdej wolnej chwili próbuję wyjść na ryby. :P
No i fakt, że robiąc swoje "badania", muszę mieć robaki przez cały sezon.

Trzeba będzie się postarać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...