Skocz do zawartości

FEEDER Cup - Spinning Cup - zlot nr lll - 2018 r z Fundacją dla Ryb


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostosowując się do sugestii [mention=42]cygan786[/mention] oraz próbując maksymalnie Nas jakoś zebrać jestem za tym aby ZLOT NR III był w dniach 27-29.07.2017r.

Jest to WEEKEND LATEM - Panowie i Panie, można przyjechać z rodzinami - każdy ma ponad pół roku aby jakoś sobie zaplanować - mam nadzieję, że wszystkim będzie pasować. Chyba wiadomo gdzie Zlot nr III się odbędzie z Fundacją "dla Ryb"

Jakby co jest też nocleg w Agroturystyce http://agroturystykanienawiszcz.pl/ obok plaża etc

Pozostaje Nam ustalić jeszcze Feeder CUP 2018 :duchamp:

No i super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu Jeśli termin jest Pewny to "mua" jak to Areczek ma w zwyczaju godać 

się zamelduję. Ale najpierw muszę się zorientować czy z małymi dziećmi mogę przybyć (Yorki) :D Póki co nikt tam nie odbiera telefonu  :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, MrProper napisał:

@Grendziu Jeśli termin jest Pewny to "mua" jak to Areczek ma w zwyczaju godać 

się zamelduję. Ale najpierw muszę się zorientować czy z małymi dziećmi mogę przybyć (Yorki) :D Póki co nikt tam nie odbiera telefonu  :( 

To te malutkie pieski na bateryjkę? Zostawisz u mnie, Zeus się nimi zaopiekuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

To te malutkie pieski na bateryjkę? Zostawisz u mnie, Zeus się nimi zaopiekuję ?

No prawie te :) Te są już na solarze   :P 

Mam dwie suczki  - Chcesz zwłoki zbierać po tak upojnym weekendzie :) 

Edytowane przez MrProper
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, MrProper napisał:

Wiem że to nie do mnie :P

Ja będę miał załatwione jak tylko potwierdzę kwaterę ;) 

Jutro mogę dryndnac do właściwościela. Znam dobrze teścia, gramy razem w piłkę, mam układy. Powołaćj się na mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...