Skocz do zawartości

Jezioro Wielkie - gmina Ostroróg.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cała zimę i wiosnę walczyliśmy o tę wodę.

Było dużo spięć nawet wewnątrz zarządu, osób którzy tworzą Fundację dla Ryb. Projekt nie miał się opierać tylko o stawy w Nienawiszczu. Te wody miały przybywać. A Fundacja miała się rozwijać. Niestety rzeczywistość jest okrutna. Przepisy archetypowe, dowolność urzędnicza interpretacji przepisów niemalże nieograniczona... 

Napisaliśmy operat, złożyliśmy dokumenty, złożyliśmy odwołanie i.... Bez komentarza.

Ja do sądu nie pójdę aby bić się dalej o te wodę, bo nie tędy droga do realizacji pasji.

Raz, zarządzanie wodami wędkarsko nie jest i nie było i nie będzie rentowne w Polsce w większości przypadków, tak na oko ponad 90% wód praktycznie z różnych względów się nie nadaje. Dwa, moloch PZW jest tak zorganizowany, że nawet jeśli chcesz coś przejąć od nich w konkursie to na starcie masz kopa w dupę od nich. Dużo by pisać. Nie chcę mi się żółci wysypywać. Za chwilę spotykamy się nad wodą w Nienawiszczu ze znajomymi i kto wie, może ta woda tylko we władaniu Fundacji docelowo zostanie. Ja osobiście mam czyste sumienie. Zaangażowałem masę środków finansowych, sporo, a nawet za dużo czasu aby to rozruszać. Do tego przy Fundacji jest grono osób które pomagały, pomagają i będą pomagać i to już jest ogromny sukces tego projektu. Dziękuje Wam wszystkim za to. Bawmy się i cieszmy tym co mamy, a ja w przyszłości obiecuję hamować ambicje ?

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...