Skocz do zawartości

Uczciwe robaki


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robaki przyszły w samo południe,,jednak dopiero wieczorem miałem okazję by zrobić z nimi porządek.
Po otwarciu paczki w środku specjalny pojemnik styropianowych, a w nim butelka z zamrożoną jeszcze wodą.
Ponad 24 godziny i wytrzymała.
Robaki w świetnej jakości.
Zostały oczyszczone i spakowane do lodówki.
Teraz już wiem gdzie będę kupował robaki.
Szczerze polecam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • Administrator

Dzisiaj patrzyłem na hodowle, którą gdzieś zostawiłem 2/3 lata temu w ogróku i robali nie ma, jutro sprawdzę w głebszych partiach, a tu proszę, odkrywamy, że na robaki karpiszony bierooo :P
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, KaZuYa napisał:

Ja od siebie sczerze Polecę użytkownika z Allegro Larsson ... A pinka rubinowa sztos ?

Sprawdziłem właśnie Allegro i ten sprzedawca ma mega opinie, fajny towar i ceny zajebiaszcze, trza będzie zamówić jak wody przestaną szaleć że swoim stanem. Dzięki wielkie za pokazanie tego sprzedawcy, białe robaki w ilości litra:


https://allegro.pl/oferta/robak-bialy-1-litr-9064521873

za 23zł, to grzech nie kupić, dzięki za podpowiedź. Kupowałem już robaki na allegro, jednak nie pamiętam, czy od tego sprzedawcy, teraz wezmę od niego ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jak by się ktoś zastanawiał jak długo można przetrzymać robaki w lodówce. Długo, bardzo długo.
Moje pinki trzymam od...lipca. Dendrobena jeszcze kilka tygodni temu też była "ok", ale dzisiaj ją wyrzuciłem. Jeszcze kilka sztuk było, ale bardzo słabej jakości.
Ps. Wrzucam też zdjęcie z lipca ubiegłego roku z robakami IMG_20230329_210754.jpgIMG_20230329_210759.jpgIMG_20230329_210830~2.jpgIMG_20220727_185026.jpg.d89634e65c7d2ed95a092312c651612f.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...