Skocz do zawartości

Uczciwe robaki


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku uprzedzam, iż nie jest to żadna reklama, lub tekst sponsorowany.

Przed ostatnim wypadem nad zaporówkę kupiłem 0,5 litra białych w kolorze czerwonym, za co zostałem "skasowany" "po znajomości" 16 PLN (8 PLN ćwiartka). No to po powrocie ze sklepu zacząłem przeglądać różne oferty sklepów z żywymi przynętami i uznałem, że oferta sklepu Jokers24.pl jest jedną z najkorzystniejszych. Ponieważ na jeden wypad zużywam zawsze 0,5 litra robaków, które uprzednio uśmiercam postanowiłem kupić na próbę 5 litrów i je podzielić (ciekaw też byłem, czy faktycznie będzie 5 litrów samych robaków, czy zapłacę również za trociny). Robaki zamawiałem w niedzielę wieczorem, jakie miłe zaskoczenie było w poniedziałek po godz 8, gdy zadzwoniła do mnie pani z pytaniem na kiedy dokładnie potrzebuję robaki, bo tego nie określiłem w "uwagach" (taki mają zwyczaj, że trzeba im pisać na kiedy dokładnie potrzebujemy robaki - chodzi pewnie o zawody). Powiedziałem, że chcę od razu, więc otrzymałem informację, że wyślą dziś (poniedziałek). Po kilku godzinach otrzymałem sms-em pytanie czy nie będzie problem wysłanie paczki we wtorek, ponieważ kurier z którym współpracują miał jakiś "wypadek losowy" (wiem co, ale tu nie będę o tym pisał). Zgodziłem się i już w środę przed południem paczkę odebrałem. Na początku oczyściłem robaki z trocin i rozsypałem w pudełka, które zasypałem zanętą (trocin wyszło ok 1,3 litra i myślałem, że to będzie miało odbicie w ilości robaków).

Przez dwa dni robaki pałaszowały zanętę, po czym w piątek wieczorem wziąłem menzurkę 1/2 litra i zacząłem "towar" rozdzielać. Wyszło 9 woreczków, reszta ok 0,5 litra została w pudełku do łowienia. Woreczki zamroziłem w mojej garażowej lodówce i starczą na ten sezon w zupełności. 

Teraz czy warto w tego typu sklepach robić zakup, gdy płacimy 20 PLN za przesyłkę ?

Odp: bardzo warto w moim przypadku, bo litr robaków kosztuje 18 PLN co daje ćwiartkę w cenie 4,5 PLN. Kupiłem 5 litrów, czyli 20 ćwiartek, dlatego muszę doliczyć po 1 PLN do każdej ćwiartki i cena wychodzi 5,5 PLN za ćwiartkę. Ponieważ wszystko wyszło pomyślnie od wiosny będę brał przy jednym zamówieniu 10 lub 12 litrów, wtedy koszt dostawy na ćwiartki bardziej się rozłoży i będzie 5 PLN lub poniżej, w tym przypadku moim zdaniem nie opłaca się również własna hodowla :champagne-2010:

20180810_180617.jpg

20180810_180433.jpg

20180810_182220.jpg

20180810_182244.jpg

20180810_183612.jpg

20180810_183630.jpg

20180810_183947.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze masz z tą garażową lodówką, ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taki zakup robali bo mnie moja w nocy poduszką by udusiła jakby w zamrażarce takie rzeczy znalazła :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Semi napisał:

Dobrze masz z tą garażową lodówką, ja niestety nie mogę sobie pozwolić na taki zakup robali bo mnie moja w nocy poduszką by udusiła jakby w zamrażarce takie rzeczy znalazła :D

To właśnie jest jedyny problem. Ja lodówkę w garażu mam cały czas "odpaloną" bo trzymamy w niej przedmioty, które nie mieszczą się w domowej lodówce. No i tu jest taki paradoks. W domowej lodówce gdy włożyłem robaki, to było więcej gadaniny, niż to warte. Gdy w garażowej lodówce trzymam robaki, zanęty, itp i zanoszę do niej np. garnek z zupą, ciasto, itp (wszystko szczelnie zamknięte) to jest tylko pytanie, czy na pewno nic się do tych przedmiotów nie dostanie? Jest różnica, tak więc każdemu, kto posiada własny garaż proponuję zakup dodatkowej lodówki (ja mam lodówkę, którą wcześniej miałem w domu, a postanowiliśmy wymienić ją na większą po urodzeniu syna), jest to super rozwiązanie dla wędkarzy :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę przyznać, że zostałem zaskoczony przez sklep jokers24.pl
Zamówiłem rano kilka litrów robaków na rybki i już po niespełna godzinie odebrałem telefon od bardzo miłej pani z zapytaniem o termin realizacji.
Co prawda pisał o tym@Grzes77, ale to nie to samo co osobiście doznać takiej przyjemności.
Na tą chwilę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Czekam tylko na robaki by ostatecznie ocenić jakość usług. Jeśli wszystko będzie ok, to będę ich mocno lobbował.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 11.08.2018 o 08:34, Grzes77 napisał:

Na początku uprzedzam, iż nie jest to żadna reklama, lub tekst sponsorowany.

Przed ostatnim wypadem nad zaporówkę kupiłem 0,5 litra białych w kolorze czerwonym, za co zostałem "skasowany" "po znajomości" 16 PLN (8 PLN ćwiartka). No to po powrocie ze sklepu zacząłem przeglądać różne oferty sklepów z żywymi przynętami i uznałem, że oferta sklepu Jokers24.pl jest jedną z najkorzystniejszych. Ponieważ na jeden wypad zużywam zawsze 0,5 litra robaków, które uprzednio uśmiercam postanowiłem kupić na próbę 5 litrów i je podzielić (ciekaw też byłem, czy faktycznie będzie 5 litrów samych robaków, czy zapłacę również za trociny). Robaki zamawiałem w niedzielę wieczorem, jakie miłe zaskoczenie było w poniedziałek po godz 8, gdy zadzwoniła do mnie pani z pytaniem na kiedy dokładnie potrzebuję robaki, bo tego nie określiłem w "uwagach" (taki mają zwyczaj, że trzeba im pisać na kiedy dokładnie potrzebujemy robaki - chodzi pewnie o zawody). Powiedziałem, że chcę od razu, więc otrzymałem informację, że wyślą dziś (poniedziałek). Po kilku godzinach otrzymałem sms-em pytanie czy nie będzie problem wysłanie paczki we wtorek, ponieważ kurier z którym współpracują miał jakiś "wypadek losowy" (wiem co, ale tu nie będę o tym pisał). Zgodziłem się i już w środę przed południem paczkę odebrałem. Na początku oczyściłem robaki z trocin i rozsypałem w pudełka, które zasypałem zanętą (trocin wyszło ok 1,3 litra i myślałem, że to będzie miało odbicie w ilości robaków).

Przez dwa dni robaki pałaszowały zanętę, po czym w piątek wieczorem wziąłem menzurkę 1/2 litra i zacząłem "towar" rozdzielać. Wyszło 9 woreczków, reszta ok 0,5 litra została w pudełku do łowienia. Woreczki zamroziłem w mojej garażowej lodówce i starczą na ten sezon w zupełności. 

Teraz czy warto w tego typu sklepach robić zakup, gdy płacimy 20 PLN za przesyłkę ?

Odp: bardzo warto w moim przypadku, bo litr robaków kosztuje 18 PLN co daje ćwiartkę w cenie 4,5 PLN. Kupiłem 5 litrów, czyli 20 ćwiartek, dlatego muszę doliczyć po 1 PLN do każdej ćwiartki i cena wychodzi 5,5 PLN za ćwiartkę. Ponieważ wszystko wyszło pomyślnie od wiosny będę brał przy jednym zamówieniu 10 lub 12 litrów, wtedy koszt dostawy na ćwiartki bardziej się rozłoży i będzie 5 PLN lub poniżej, w tym przypadku moim zdaniem nie opłaca się również własna hodowla :champagne-2010:

20180810_180617.jpg

20180810_180433.jpg

20180810_182220.jpg

20180810_182244.jpg

20180810_183612.jpg

20180810_183630.jpg

20180810_183947.jpg

Kolejny wpis iście na bloga :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Kolejny wpis iście na bloga :champagne-2010:

Ja nie mam czasu na blogi, nawet nie wiem jak do tego się zabrać :champagne-2010:.

Jokers24 jest tak zajebistym sklepem, że nie zmienię już dostawcy robactwa. W czwartek zamawiałem robaki, jednak jak zwykle zadzwoniła do mnie Pani, która podpytała się na kiedy potrzebuję robaki, po rozmowie ustaliliśmy, że w poniedziałek wyślą mi robaki, jednak żebym się jeszcze zastanowił, bo we wtorek będzie świeża hakówka. W poniedziałek uzgodniliśmy, że poczekam na hakówkę, do tego kolega mnie poprosił o 500g joka, setkę hakówki i 0,5 litra pinki. Mi to pasowało, bo dowiedziałem się, że powyżej 300 PLN przesyłka jest darmowa. Tak więc teraz ćwiartkę robaków kupiłem za 4,50 PLN, co jest nie możliwe do osiągnięcia w miejscowych sklepach (pewnie oni sami za tyle kupują i z tego samego miejsca).

Dziś w południe otrzymałem karton z dwoma styropianowymi lodówkami, z zawartością robaków jak na fakturze. Jokers jest tak świeży, że nawet go nie płukałem, tylko przesypałem  glinką i zamroziłem. Robaki będą na jutro na trening, na sobotnie zawody i jeszcze na zwykłe wędkowanie, poprubuję od przyszłego tygodnia bolonkę :icon_arrow1::champagne-2010:

20180912_122912.jpg

20180912_123133.jpg

20180912_123027.jpg

20180912_123034.jpg

20180912_123358.jpg

20180912_124146.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No ok, ok @Grzes77 marudzę, bo mi szkoda takich fajnych wpisów.

A to jest łatwe:

https://dlaryb.pl/blogs/
Do góry po prawej stronie stwórz nowy blog, klikasz - nadajesz nazwę np Gregory, dodajesz opis np. Lubię łowić Byczki :) następnie dodajesz wpis, a my na blogu jak na forum możemy też komentować :P

No dobra już nie będę zmuszać, choć to nic strasznego 
:champagne-2010:
Edit:
Zazdraszczam ilości robali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...