Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nie wiem co mnie bardziej kręci, piłka czy ryby. Powiedzmy, że to i to :)

Więc rozpoczynam ten wątek i będę sobie od czasu do czasu coś tutaj pisał, mam nadzieję, że ktoś ze mną podłączy się do dyskusji :P

Dziś odbyło się El Clasico Real u siebie przegrał z FC Barceloną 0:4 - cóż to był za mecz, cóż to były za chwile. Fenomenalny występ moich ulubieńców :)

To była magia, magia futbolu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czas się przestać obrażać na politykę w Lechu Poznań i powrócić do kibicowania Kolejorzowi. Gdy w tym sezonie przyszedł kryzys, to po części miałem nadzieję, że w końcu zmieni się właściciel i Lech pozbędzie się "kuchenek" i wiejskiego podejścia do futbolu. Niestety myliłem się, tęsknota za ukochanym klubem pozostała, więc wracam...

Dziś Lech gra w Szczecinie z Pogonią, runda rewanżowa, meczu dla mnie o tyle ważny, że w pierwszej kolejce w Poznaniu mój syn był po raz pierwszy na stadionie i widziałem mecz na żywo, wtedy przegraliśmy 1:2.

Dziś też nie będzie łatwo, bo drużyna ze Szczecina ma dwóch bardzo dobrych stoperów, a zaciąg atakujących Pyrlandii w postaci Thomalli czy wsparcie Formellą na skrzydle nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

AAAAAAAAAAAłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłAAAAAAAAaa biedna Roma :) To co gra Barca w ostatnim tygodniu to magia, nigdy czegoś takiego nie widziałem, naładowani są kabanosami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz co prawda już trwa, ale to co dzieję się dziś w Barcelonie...  "Mietek Szczęśniak" ma co robić w bramce

Jeśli już to Szcześniak. Mam takie samo nazwisko. Jednak nie śpiewam,nawet przy goleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No to teraz wiem skąd ksywa Elvis :P

"..." pozwala na modyfikację w dowolną stronę, ale faktycznie mój błąd :) Elvis może od dzisiaj Mietek zostaniesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Elvis napisał:

Specjalnie nie poprawiłem Twojego posta. ?

Miałem napisać, że ksywka jest właśnie pochodną,ale mnie ubiegłeś. Strasznie mi coś ostatnio muli forum.

Też coś muli,  nie dzwonię do admina, bo mecz jest :P Dziś się ruch, zrobił dzięki fb... co to dopiero będzie za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Suarez - ktoś kiedyś był przeciwny, bo niby lubi gryźć... Luis, to jest ta 9tka, która przy duecie Messi i Neymar idealnie tworzy bajeczne TRIO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...