Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy egzamin dojrzałości już w piątek. Czy Radomiak wywiezie z Poznania 3 pkt? Głęboko w to wierzę. Mają chłopaki ambicje i oddadzą serce na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 godzin temu, cygan786 napisał:

Pierwszy egzamin dojrzałości już w piątek. Czy Radomiak wywiezie z Poznania 3 pkt? Głęboko w to wierzę. Mają chłopaki ambicje i oddadzą serce na boisku.

W Poznaniu jest pełen wqurfff, 100lecie klubu, wzmocnień brak, wszystko za free. Murawski i Douglas ok, Sobiech nie wiem. 

Nie mamy bramkarzy, lewego obrońcy dla Barrego i skrzydłowego a nawet dwóch z prawdziwego zdarzenia. O Kamińskiego się nie boję, ale skrzydłowych brak, bo Sykora to niewypał a Skóraś to nie jest poziom ekstraklasy. 

Nie znam potencjału Radomiaka, ale gdyby miało się to przyczynić, że Rutkowski się podda to niech wygrają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ekstraklasa i kluby w Pl jak co roku interesują mnie do czasu nie  odpadnięcia z europejskich pucharów. Nawet L z Wawy wtedy kibicuję i brawa za wynik. Bardzo lubię Czesława Michniewicza, ale obawiam się, że on zejdzie kiedyś na zawał. Bynajmniej tak wygląda podczas meczów przy Łazienkowskiej. 

Raków - kurcze niezły piach, plusik, że chcieli i próbowali, ale umiejętności co niektórych piłkarzyków niczym średnio słabe grajki na poziomie Amica Poznań. 

Na zakończenie Pogoń Szczecin i powracający w pucharach Nenad Bjelica, czyli mój ulubieniec z charakterem. A po drugiej stronie jego kolega. Patrze na skład Pogoni przed meczem i nie wierzę, tzn. Wierzę, że tak łatwo idzie to poukładać, jeśli ktoś się na tym zna.

Runijac jako trenera oraz graczy typu Kozłowski, Stiplica, Dąbrowski brałbym w ciemno do Lecha i o majstra wtedy bym się nie martwił. 

Brawo Pogoń Szczecin, pokazaliście fajną piłkę mimo remisu i pomysł na grę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Radomiak z taką gra i determinacją powinien bez problemu utrzymać się w ekstraklasie. Natomiast u nas wyszło to co wspominałem, brak jakości na skrzydłach, sam Kamiński meczu nie uciągnie, choć to jest materiał na reprezentację już w niedalekiej przyszłości. 

20210723_224931.jpg

20210723_213138.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pisałem, że to Amica, a Ty się oburzałeś. Goście wzięli sobie klub po to by kasę trzepać i na tym traci prawdziwa historia Lecha... Szkoda, ale nie widać by to się zmieniło. To już nie te czasy, że się patrzyło czy mistrzem będzie Legia czy Lech. Teraz to trzeba patrzeć by Lech czasem o spadek się nie otarł...

W tym sezonie liczę, że moja Pogoń nie gorzej skończy, jak zeszły sezon. Gdyby nie głupie straty pkt, by było wicemistrzostwo, ale to i tak mega sukces Portowców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, mav3rick napisał:

Zawsze pisałem, że to Amica, a Ty się oburzałeś.

Przeczytaj sobie cały wątek, to 95% wpisów jestem anty Amica. 

Dla przypomnienia, były tylko 3 momenty, gdy nie darłem się na nich. 

1. Wejście do klubu i Lewandowski, Peszko, Arboleda jako transfery do klubu. 

2. Wczesne granie Lecha za Smudy. 

3. Lech Nenada Bielicy. 

Reszta to shit. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj byłem, zły wściekły, że Messi musi odejść, dzisiaj już do mnie to dochodzi. Myślę, że mimo wszystko powinien zostać, że Laporta powinien jakoś  inaczej do tego podejść, na razie walka trwa o coś więcej niż klub. 

A tym czasem w Poznaniu lecą do przodu na free transferach. 

20210806_222307.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Poukładali to jakoś, czekamy na Majstra, jednak i tak nigdy nie będę za Wronieckim Okupantem w Poznaniu. 

A tym czasem, Żonsa wczoraj wyszedł z ukrycia, czas na tego Pana teraz... 

20210823_141340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...