Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Rudy nic nie wygrał ważnego w tamtym sezonie, z dobrymi drużynami graliśmy fatalnie, już wtedy krzyczałem ze powinien być zwolniony. 

Dostał wotum zaufania od Laporty, ale myślę, że został głównie dlatego, że za free przyszedł Depay, który chciał grać dla niego. 

Teraz już tego nie da się oglądać, a na konferencjach pierdzieli farmazony. 

Już to gdzieś pisałem, za dzieciaka uwielbiałem jako zawodnika, jako trenera i to co wygaduję nie szanuje wcale. 

Nie chodzi o straty punktów, ale o styl i zaangażowanie zawodników, nikt za nim w ogień nie pójdzie. 

Barcelono czas na zmiany!!! 

 

20210920_233019.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze jak ten - fuksem zremisowany z Granadą - są chyba szczytem możliwości Barcelony. Nie żebym się śmiał :D

Edytowane przez grych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, grych napisał:

Mecze jak ten - fuksem zremisowany z Granadą - są chyba szczytem możliwości Barcelony. Nie żebym się śmiał :D

Topowi piłkarze, nie zapomnieli z dnia na dzień jak się gra w piłkę. Problem jest tam wielowymiarowy i nie tylko chodzi o kasę, choć 1,4mld euro długu robi wrażenie. 

Laporta sprząta po poprzedniku, oby miał też plan naprawczy, bo to jest Barcelona. Tutaj liczy się tylko zwycięstwo. 

Nam aktualnie potrzebny jest ktoś z Top menadżerów, jak Tuchel (był wolny gdy był czas na zmiany, aby Rudego wywalić) Klopp, czy jakiś inny mistrz motywacji z sukcesami. Antonio Conte lub Xavi to są wg mnie 2 opcje na teraz, choć boję się o Xaviego... 

W cuda nie wierze, ale La Liga jest słaba i w pierwszej trójce być, to nasz obowiązek. 

Swoją drogą zarówno piłkarze jak i trenerzy powinni mieć jakieś klauzule kontraktowe. Nie spełniasz oczekiwań, nie robisz celu jakiegoś minimum, możemy Cie zwolnić np z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, a nie wypłata całego kontraktu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Tyn w wieku 12lat albo umie się ustawić lepiej do zdjęcia niż Tata, albo mam wiekszy talen niż myślałem ???

Głos Wielkopolski - pozycja Lewandowskiego, a raczej Glika, bo gra na stoperze w reprezentacji staje się być zagrożona. Po prawej stronie na dole Grendziu Junior - dumny Tatuś ???

IMG-20211008-WA0027.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Sponsorem dzisiejszego meczu jest Złote Pszeniczne i sraczka po kurkach ???

IMG_20211012_190041.jpg

Sraczka to będzie po meczu. Zołza pójdzie w p..., zacznie się ogólnonarodowa dyskusja, a Boniek podkuli ogon na tydzień.

Mój typ: 3:1 dla Albanii. Jakżesz chciałbym się mylić.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...