Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, Grzes77 napisał:

Ważny mecz, bo taki wynik nakręca pozytywnie młodzież:

 

Tak na marginesie @Grendziu nic nie piszesz o meczu dwóch drużyn na "L", czyli L:L ?

A co tu gadać, mecz o prestiż wygrany. Nie ma wpływu na Majstra, poza tym, ze Legła odpadła o jego walkę. Legie nie odrobila zadania domowego, wyglada jak Kolejorz zeszlego roku. Sprzedala pilkarzy i wzięła zaciąg Last Minute totalnie bezsensu. W Lidze Europy jedzie na fuksie i serduchu. 

Mistrzostwo rozegra sie pomiędzy Kolejorzem, Rakowem, a Lechią. 

Jeśli wygra Lech, to przeproszę Skorżę, że się myliłem, dla mnie to wszystko o kant d... Bo odejdzie Satka i Kamyk i znowu będzie rzeźbienie z g... 

Wkurzony jestem Laportą z Barcelony, nie wyrzucil Koemana, moj ulubiony Prezesunia wydaje sie byc krętaczem, trudo być obiektywnym jak sie nie jest w środku i nie zna wszystkich relacji i zdarzeń. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W końcu nastał ten dzień, gdzie doczekałem się jak i peweni miliony fanów Barcy na całym świecie, że Rudy Holender stracił pracę. W sumie to już o tym pisałem, nie rozumiem, dlaczego jeszcze będzie trzeba mu zapłacić 12mln euro, jak i Vukovic utrzymywany jest prze Legie, czy dwóch trenerów w Stali Mielec, przez to kluby się nie rozwijają i zamiast np inwestować w szkolenie młodzieży płacą naburmuszonym trenerom. Co innego płacić kontrakty piłkarzom, bo to na nich czasami kluby zarabiają, a co innego "przegranym" trenerom, którym oprócz pensji wydano krocie na zbudowanie przeważnie drużyny wg ich wizji.

Przychodzi Xavi i nadzieja, o min. 2 miesiące za późno. Koeman był "wywożnoy" na taczka już i z Evertonu i z Valencjii, niech spada gdzie pieprz rośnie. Paradkosem jest to, że w zasadzie zwolnił go wczoraj Mephis Depay, po nie strzelonym karnym w meczu, który tak naprawdę, podpisał jako woln piłkarz kontrakt z Barceloną, bo był tam trenerem Rudy Holender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, mav3rick napisał:

Jestem ciekawy, jak Xavi sobie poradzi. Doświadczenia w Europie nie ma, oby nie skończył jak Pirlo w Juve. Ale trzymam kciuki emoji41.png

Istnieje taka możliwość, ale nawet pusta ławka bez Koemana, jest lepsza jak z nim. Wydaje mi się, ze wiecej bym wygrał niz ten.... ???????

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka możliwość, ale nawet pusta ławka bez Koemana, jest lepsza jak z nim. Wydaje mi się, ze wiecej bym wygrał niz ten....
 
To napewno, na plus też, że Xavi ma DNA Barcy we krwi. Bardzo mu kibicuję, by przywróciły Barcelonie należyty blask.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...