Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak pięknie ogląda się, gdy Legia płynie pod prąd. Na stulecie Lecha Poznań (niestety pod rządami Rutkowskiego) nie byłoby chyba nic lepszego dla kibiców, jak Majster dla Kolejorza i spadek Legii.

Choć dla kolorytu ekstraklasy fajniej będzie jeśli L jednak tutaj zostanie.

Zastanawiam się, kiedy Mioduski powie sobie dość, swego czasu wierzyłem w jego projekt i uważałem, że da radę dźwignąć na wyższy poziom niż ekstraklasa drużynę z Łazienkowskiej. Nadal uważam, że fundamenty i stabilność klubu rozwalił Hendzel z Leśniodorskim, bo to wtedy Mioduski musiał ich wykupić, a nabył udziały w fazie maksymalnego wzrostu wartości klubu... Więc pewnie sam jest bankrutem na tym projekcie aktualnie...

Xavi wygrał w debiucie z Blaugrana i mimo, że są 3 punkty to nie widzę światełka w tunelu w tym sezonie, natomiast cieszę się, że rozierducha jaka zostawił Bartolomeu ( w tym  około 1,5mld  euro długu) zaczyna zanikać. Jest mój trener, mój Prezes, teraz kamyk po kamyku małymi ruchami trzeba odbudować drużynę.

I słowo o Podolskim, czy w historii będą czytać, że MŚ z Niemiec wbił bramkę L i na tym koniec? Oby nie???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator
1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Nie widzę cię w składzie, a przecież zawsze gruby stał na bramce ?

??? 

Drugi od lewej to Grendziu Jr, zawsze grałem w polu i byłem wtedy fit Synek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, cygan786 napisał:

Darek, widzisz co się dzieje w Radomiu? Już 2;0 dla Radomiaka.

Ogladlem jednym okiem, bo Mama miala imieniny, generalnie bylo to do przewidzenia, fajnie gracie caly sezon, na ambicji, zgraniu etc, juz to pisałem, to taka Warta Poznań z tamtego roku, trzymam kciuki, aby w następnym sezonie nie bylo spadku, bo często beniaminki po awansie, ktore bardzo dobrze grają w ekstraklasie, w następnym sezonie spadają. Bardziej zycze Wam historii drugiego Rakowa niz spadku????

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
53 minuty temu, cygan786 napisał:

Jak typujecie dzisiejsze spotkanie Warty że Śląskiem? Liczę że Śląsk wygra. Kusi żeby casha wypłacić, ale chyba zaryzykuję.
 

W Warcie jest nowy ambitny trener od 2 czy 3 kolejek, Warta może i oby odpaliła w końcu.

Nie gram u buka w poniedziałki, bo zawsze przegrywam, w nocy już poległem na NBA i NHL???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...