Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety od półtorej roku nie mam na kwaterze telewizora. I dobrze mi z tym. Nie oglądam to się i nie nakręcam. Mam radio,a to pobudza wyobraźnie podobnie jak czytanie książek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z hiszpańskim komentarzem oglądam bo nie mam canal i przez sopcasta leci w jakości HD na 40calach

Szkoda że nic nie rozumiem

Kilka razy mówili nazwisko lewego.

Jak w amoku grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

90 minut - a jak poprawia humor :)

Gdy odchodził Thiago Motta do Monachium - to się zastanawiałem, co Blaugrana robi... Gdy Barce opuszczał reżyser Xavi - to płakałem, ale dziś wiem, że mamy następce co się zowie Sergi Roberto :)

Wczoraj Puyol oświadczył Światu, że zostanie Agentem - czyli wraca mój kolejny idol do życia, w nowej roli :) Myślę, że jest skazany na sukces w tej branży od samego początku :P

Blaugrana już dzisiaj jest "Marsjańska", a co będzie jak w styczniu dojdzie do składu Arda Turan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Najważniejsze mecze weekendu, to był nasz turniej, impreza zorganizowana przez naszego kapitania "dla Darka", naszego byłego bramkarza, którego.... Ech :(

Tutaj relacja z poprzedniego turnieju http://www.eoborniki.pl/sport/pikarstwo/5720-grali-dla-darka.html

W tym roku przeszliśmy do finału jak burza, wszystkie mecze wygraliśmy po 3:0, zgadnijcie kto strzelił pierwszą bramkę, dla drużyny :)

Przegraliśmy w finale 3:2 - co to był za finał... U nas to przede wszystkim liczyła się zabawa, średnia wieku jakieś 40+, no może 35+ nadrabialiśmy z dzieciakami doświadczeniem :P

Myślę, że kolega ArekH byłby z Nas dumny, jak zawsze nazywaliśmy się Husaria - przebudziłem się, trochę mam jeszcze czapę, wybaczcie :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Jeden dzisiaj ważny mecz już się odbył o 11:30 p  Fc Barcelona _ River Plate 3:0 najlepszą klubową drużyną na Świcie. Kolejny puchar i kolejny indywidualny rekord Messiego :P

A już o 18tej lider ekstraklasy Piast Gliwice  podejmuję aktualnego mistrza Polski Lecha Poznań. Pyrlandia jest na fali wznoszącej, więc i  mecz może być hitem kończącym w tym roku zmagania w rodzimej piłce kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No cóż Piast Gliwice potwierdził, że nie przez przypadek jest liderem w ekstraklasie. Dla mnie szacun i miazga pod względem szybkości i różnorodności przeprowadzania akcji dla Piasta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

W weekend tak byłem zarobiony, że nie zauważyłem, że rusza nasza ekstraklasa, wiem że jesteśmy gdzieś daleko w rankingach na świecie, ale co tam jest nasza i tyle.
Lechia niezłe otwarcie, Piast czyżby pierwsza wpadka? Jeśli Lech chcę się liczyć to musi odpowiedzieć: CRACOVIA - nie odpuścimy. Czyżby Legia już dzisiaj odrobiła straty???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...