Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
52 minuty temu, Sołtys stan napisał(a):

Już w myślach planuję na co wydam kasę za wygrany kupon po El Clasico )))))))))

yhbnnn.png

Mecz się nie skończył, a już straciłeś 😉😉😉

Fajny mecz jak na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
25 minut temu, christhof70 napisał(a):

to jak, zwalniamy trenera?😁

Moim zdaniem, to trener otrzymał kubeł zimnej wody na głowę i teraz ma zagwozdkę co do powołań. Oczywiście rezygnacja z "Krychy" dla mnie już dawno powinna mieć miejsce i wyjście z grą do przodu, jednak nowa obrona nie jest zgrana i Glik by się jednak przydał, tego piłkarza mi brakuje. 

Moim zdaniem to najlepsze, co mogło reprezentację spotkać, czyli "blamaż" w pierwszym meczu, później będzie co raz lepiej. W sumie blamaż do tego meczu nie pasuje, bo gdyby przegrali 4 lub 5 do zera to tak, a jednak strzelili bramkę i kilkukrotnie podjęli próby i udane akcje.

Czesi u siebie utarli nam nosa, ale moim zdaniem to będzie miało pozytywny efekt w przyszłości, jeszcze czeka ich rewanż u nas, a wtedy nasi będą bardziej ograni. Ja nie należę do tych, którzy po jednym podtknięciu skreślają team, szkoda że nasza drużyna w tym składzie nie zagrała kilku sparingów, a od razu wyszła w meczu o punkty. Niemniej niektórych nie widzę w reprezentacji, ale nie chcę pisać szerzej, bo specjalistą nie jestem, ważne że mi kupon wszedł, bo wziąłem +2,5 bramki 😁😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grzes77 napisał(a):

Oczywiście rezygnacja z "Krychy"

a ja do niego nic nie mam. czasami walnął byka jak każdy. linetty, bielik niestety zagrali kupę, ale ja nie tener. wziął kogo mógł z pominięciem krychy i grosika. szkoda, bo doświadczeni, może by się przydali. co do reszty to chyba nie trafił składem, ale najważniejsze to piłkarze wyjątkowo nie trafili z koncentracją

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, christhof70 napisał(a):

a ja do niego nic nie mam. czasami walnął byka jak każdy. linetty, bielik niestety zagrali kupę, ale ja nie tener. wziął kogo mógł z pominięciem krychy i grosika. szkoda, bo doświadczeni, może by się przydali. co do reszty to chyba nie trafił składem, ale najważniejsze to piłkarze wyjątkowo nie trafili z koncentracją

Dokładnie. Weszli w mecz na śpiąco, tak żeby wymacać przeciwnika i się rozkręcić. Dostali 2 bomby i już się nie pozbierali. Pamiętacie, jak Lewis zniszczył Gołotę?

Chociaż co do walk Gołoty, to mam wątpliwości, na ile rolę odgrywał tam czynnik stricte sportowy 😐

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, christhof70 napisał(a):

to jak, zwalniamy trenera?😁

Yes😂😂😂

Dajmy mu szansę do Albanii, będę na meczu to Ci dokładnie powiem czy jest chaos i już ma demencję w tym wieku, czy jednak do czegoś się nadaje 😂🫣🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Grzes77 napisał(a):

Moim zdaniem, to trener otrzymał kubeł zimnej wody na głowę i teraz ma zagwozdkę co do powołań. Oczywiście rezygnacja z "Krychy" dla mnie już dawno powinna mieć miejsce i wyjście z grą do przodu, jednak nowa obrona nie jest zgrana i Glik by się jednak przydał, tego piłkarza mi brakuje. 

Moim zdaniem to najlepsze, co mogło reprezentację spotkać, czyli "blamaż" w pierwszym meczu, później będzie co raz lepiej. W sumie blamaż do tego meczu nie pasuje, bo gdyby przegrali 4 lub 5 do zera to tak, a jednak strzelili bramkę i kilkukrotnie podjęli próby i udane akcje.

Czesi u siebie utarli nam nosa, ale moim zdaniem to będzie miało pozytywny efekt w przyszłości, jeszcze czeka ich rewanż u nas, a wtedy nasi będą bardziej ograni. Ja nie należę do tych, którzy po jednym podtknięciu skreślają team, szkoda że nasza drużyna w tym składzie nie zagrała kilku sparingów, a od razu wyszła w meczu o punkty. Niemniej niektórych nie widzę w reprezentacji, ale nie chcę pisać szerzej, bo specjalistą nie jestem, ważne że mi kupon wszedł, bo wziąłem +2,5 bramki 😁😉

Nie widziałem tego meczu, to się nie wypowiem, ale tych zimnych kubłów to my za mojego życia mamy tysiące, może czas najwyższy przyznać , że jesteśmy cieniasami i zawsze byliśmy, klubowo i europejsko jesteśmy 💩💩💩

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając Wichniarka, dochodzę do wniosku, że faktycznie... Wywiad ze Skorupskim mógł przyćmić tylko spektakularny gong z Czechami. Żeby już nikt nie wracał do finansowego syfu w reprze i chciejstwa kopidołów.

Dziennikarze są do dupy - fakt, piłkarze też - fakt, a Lewy nigdy nie będzie legendą jak Pele, Maradona, czy nawet Zlatan itp... Przykro to pisać, ale nasza współczesna legenda skończy jako pomarszczony satrapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Bebzon napisał(a):

Słuchając Wichniarka, dochodzę do wniosku, że faktycznie... Wywiad ze Skorupskim mógł przyćmić tylko spektakularny gong z Czechami. Żeby już nikt nie wracał do finansowego syfu w reprze i chciejstwa kopidołów.

Dziennikarze są do dupy - fakt, piłkarze też - fakt, a Lewy nigdy nie będzie legendą jak Pele, Maradona, czy nawet Zlatan itp... Przykro to pisać, ale nasza współczesna legenda skończy jako pomarszczony satrapa.

Wichniarek to autorytet pokroju Kowalczyka dla mnie, czyli przerost formy nad treścią jako ekspert, byle tylko móc coś powiedzieć "oryginalnego" aby być na topie🥱🥱🥱.

Rozumiem, że czepiasz się Lewego nie za to co przez całe życie osiągnął jako piłkarz - bo jest to Pan piłkarz, którego przez pokolenia nie mieliśmy i mieć nie będziemy z tym że jako naród uwielbiamy prześcigać się w hejtowaniu,  więc i moda aby po nim jeździć w każdym meczu gdy zagra słabiej..

A dlatego,  że jesteśmy frajerami i nie potrafimy wykorzystać Jego potencjału w reprezentacji lub reszta, w tym większość nie dorasta mu do pięt?

@christhof70 na poważnie teraz, już wcześniej napisałem, nic nie mam do Santosa, jednak odrzucił bym go przez wiek. W wieku 68lat - słuszny wiek emerytalny - wędką i na ryby. Oby miał werwę w szatni, której nie widać na konferencji i niech osiąga z reprezentacją jak najwięcej 💪💪💪

Myślę, że z Albanią wygramy, bo raz musimy, dwa musi być rewanż za Czechy, chyba, że faktycznie panuje taki chaos w środku reprezentacji, że tylko podpalić zapłon, wyrzucić wszystkich i grać Juniorami, którym będzie się chciało grać.

Na pewno nie zgadzam się i nigdy się nie zgadzałem, abyśmy grali piłkarzami, którzy grzeją ławę w klubach. Kiwior i Bednarek bez rytmu meczowego ponoć zagrali mega słabo... Był Dawidowicz, Salamon, nie oglądam ekstraklasy, ale pewnie z dwóch ambitnych na adrenalinie w rytmie meczowym też by dało się poszukać? A może faktycznie nie ma kim grać??? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo ze wszystkim się zgadzam co Darek napisał. Jedynie jedna nieścisłość jest, Bednarek to akurat jest w rytmie meczowym, od powrotu do Southampton praktycznie cały czas gra całe mecze. Tutaj bardziej wyszedł brak zgrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...