Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Milę to się absolutnie nie zgadzam . Nigdy nie darzyłem go szacunkiem za swoje zachowania po za boiskowe w Śląsku chodź pozycja klubu była głównie jego zasługa ze strony sportowej . Nigdy Sebcio również nie miał prędkości .Kręcili nim naprawdę drewniani piłkarze i to wielokrotnie . Mila natomiast ma to czego brakuje wielu . Charyzmę która potrafi zjednoczyć kiedy nie idzie . Mało kto w naszej lidze posiada takie umiejętności i Nawałka doskonale sobie zdaje z tego sprawę . Nie zdziwię się na go powoła na euro tylko po to by ktoś tą szatnie trzymał za przysłowiową  "mordę" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, MacAir napisał:

Jeżeli chodzi o Milę to się absolutnie nie zgadzam . Nigdy nie darzyłem go szacunkiem za swoje zachowania po za boiskowe w Śląsku chodź pozycja klubu była głównie jego zasługa ze strony sportowej . Nigdy Sebcio również nie miał prędkości .Kręcili nim naprawdę drewniani piłkarze i to wielokrotnie . Mila natomiast ma to czego brakuje wielu . Charyzmę która potrafi zjednoczyć kiedy nie idzie . Mało kto w naszej lidze posiada takie umiejętności i Nawałka doskonale sobie zdaje z tego sprawę . Nie zdziwię się na go powoła na euro tylko po to by ktoś tą szatnie trzymał za przysłowiową  "mordę" .

Pamiętam go jeszcze z Groclinu jak był "szybkościowcem", chwilę potem gdy zabłysnął w pucharach spotkałem go w PizzaHut jak się obżerał i zapijał pepesi - stwierdziłem, że długo na takim paliwie nie pojedzie, a jednak gra lub człapię sobie dalej. Milę lubię, ale niech grają Ci co są w formie lub chociaż grają systematycznie w klubach.

Sebek mógłby dostać powołanie gdyby grał tak jak w Śląsku, jeśli nie jest w gazie, to szkoda miejsca dla niego wg mnie. Wydaje mi się, że w kadrze dziś jest atmosfera i jest tam kilku liderów co rządzą w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
56 minut temu, KaZuYa napisał:

A gdzie Iruś Jeleń ... :/ 

To już nie te lata :P Struś pędziwiatr był, ale bardziej przewidywalny niż Peszko :P
Irek był okB|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Świetny mecz bramkarzy, Serbowie pokazali, że wiedzą co zrobić z piłką. Odkrycie meczu, chyba Zieliński. Brawo Błaszczykowski i Rybus. Za dużo błędów środku pola i za dużo przestoi, ale kurcze ponownie wygraliśmy. Brawo Panowie:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dawno ze sobą nie grali. Wysokie posiadanie piłki i nic z tego nie wynikało, nie wiedzieli za bardzo jak zagrać. Lewy odcięty od gry przez Serbów, ładny zryw Kuby. Mi się wydaje, że on dał w tym meczu upust swojej frustracji z sytuacji w Fiorentinie. Rybus mimo, że był ustawiony w obronie często ciągnął po skrzydle, też brawa dla niego. A Szczęsny w drugiej połowie dał popis umiejętności, Łukasz też pokazał klasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Grendziu napisał:

To już nie te lata :P Struś pędziwiatr był, ale bardziej przewidywalny niż Peszko :P
Irek był okB|

Irek na MŚ  w meczu z Niemcami był najlepszy na boisku Peszce daleko do niego jakby nie kontuzja ... Dziś strzela bramki dla Piasta Cieszyn ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Umarł Król futbolu Johan Cruff :(

http://weszlo.com/2016/03/24/jesli-chcialbym-abys-to-zrozumial-wytlumaczylbym-to-lepiej/

http://blaugrana.pl/19959-Johan-Cruyff-1947-2016

To przez Niego zakochałem się za dzieciaka  w grze Barcelony, gdy ją prowadził jako trener. To On tak poukładał wtedy nowoczesny futbol, że do dziś zostałem jej przez te wszystkie lata wierny. Jedyny klub zagraniczny z którym byłem i jestem na dobre i na złe :( Z chęcią czytałem niemal wszystkie Jego wypowiedzi na portalu blaugrana.pl

Spoczywaj w pokoju MISTRZU :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...