Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście Nasze chłopaki pokazali charakter. Ale mecz Italia - Hiszpania pokazał nam o wiele wyższy poziom kultury gry i techniki. Będzie ciężko. Trzymam kciuki

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Super mecz. Mega emocje. Chyba, zacząłem tęsknić za piłką, a to jest dobry znak. Bardzo dobry Grabara, fajnie stoperzy, Bielik, Szymański, nawet Wieteska mógł się podobać. Słabiej boczne sektory, gdzie Włosi wkręcali nas w trawę i niepotrzebnie pajacował Kownacki.  No o dużo szczęścia, a że zostawiliśmy serducho to i wygrana nasza. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sędzia Włochów tak wspierał w akcji Szymańskiego po lewej popchniety bez faulu i kartka dla Buksy gdzie oboje się ciagali za koszulki i Włoch zaczął.

Brawo Chłopaki Pany :champagne:

Jeszcze 1 punkcik i play off

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Z chęcią i pozytywnym zaskoczeniem obejrzałem dziś mecz Piasta z Bate... 

Generalnie przed meczem obstawiałem remis, choć nie wiedziałem czego można się spodziewać po Bate Borysów. 

Za to dziwnie byłem spokojny o drużynę Fornalik. Czerwiński i spółka pokazali charakter i że przy odrobinie zaangazowania da się klepać piłkę. 

Mimo ciut słabszej postawy Dziczka jestem co raz bardziej jego cichym fanem. Jak go ktoś dobrze pokieruję to 8mkę w reprezentacji będziemy mieli jak znalazł :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że z tych wszystkich naszych pucharowiczoekstraklasowych drużyn mimo wszystko najmniej obawiałem się o Piast i nie zawiodłem się. Oby Piast w przyszłym tygodniu postawił kropkę nad i   :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...