Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pierwsza połowa bardzo słaba, nie było tej walki co niby charakteryzowalo drużynę Żurawia. Ponadto indywidualne błędy obrońców i bramkarza. Nie wiem czemu jak robili czystke w klubie to nie odpalili Rogne? Może, że był w tamtym sezonie najlepszym środkowym obrońcą Kolejorza? W zasadzie to nic nie zmienia, bo jest mega słaby, surowy, elektryczny, tylko głową umie wybijać, a tak to dramat. Zastanawiam się jakie trzeba mieć w życiu plecy, aby móc grać w ekstraklasie, a jednocześnie reprezentować poziom niższy od niektórych zawodników B klasy? 

Gdyby Rogne wziąść na salę gimnastyczną, to z WFu w szkole podstawowej z gimnastyki miałby na bank pałe. 

Niedawno oglądałem filmik, rehabilitację Messiego, sam od prawie roku ćwiczę podobnie raz w tygodniu, wiadomo, że nie tak dobrze i elegancko wykonuję ćwiczenia jak Leo, ale... 

Kilkakrotnie rozmawiałem z rehabiltantką (też nauczycielką w szkole) , sama ubolewała, że nie ma nacisku na takich Orlikach, treningach u dzieci i młodzieży choć raz w tygodniu różnorakich ćwiczeń ze specjalistą, gdzie w Hiszpanii to jest norma... Sam wziąłem kilka razy syna na ćwiczenia, no i faktycznie surowy jak Rogne, a piłkę jakoś kopać umie, wolę aby jeździł na ćwiczenia niż... 

2 połowa fajna, walczli, zabrakło szczęścia, a i Śląsk pokazał klasę, dał odpowiedź, że te ich zwycięstwa po zmianie trenera to nie przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Aby nie było, bo będzie, że jestem stronniczy. AWANSOWALIŚMY!!!

To był najlepszy mecz za Brzęczka, jeszcze synowi przed meczem mówiłem, że skład praktycznie optymalny. Oni mogą przegrywać, ale mają walczyć, zapieprzać o każdy mecz i wtedy nie jest ważne, czy Grosicki był słabszy, czy Szymański jeszcze "nie dojeżdża" zostawili serducho i to się liczy. Pierwszy raz to piszę, Brawo Jurek, jeszcze jakbyś szatnie poukładał, to może coś z tego będzie. 4-3-3 konsekwentnie i do przodu, a i czasami Milikowi zejdzie piłka z nogi i coś wpadnie :) 
Reca nie irytował, z Rybusem niech walczą o pierwszy skład, Bereś po drugiej z Kędziorą i będzie jak trzeba.
Góralski mój ulubieniec jest w gazie, co on tam czyścił to jego, z nim może być problem też kiedyś, bo u niego trzeba mieć z tyłu głowy, że gra pod czerwień często, ale ja go uwielbiam.
Zadanie wykonane, punkty w najsłabszej grupie w historii zdobyte, ale to też trzeba umieć, tym bardziej jeśli żyjemy w erze Lewandowskiego.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy awans i tyle w temacie. I nie nazwałbym cieniasami Austrii, czy też chłopaków z bałkanów, którzy mogliby napsuć krwi prawdziwym, aktualnym hegemonom piłki.

Szanujmy, co mamy. I kibicujmy naszym w turnieju. Tam się kończy cyckanie dydka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...