Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Skład Lecha na dzisiejszy mecz. Kurde jaka bogata drużyna, tylko 2 Polaków w składzie podstawowym, przez to europejskie rozgrywki moim zdaniem mają zapewnione :champagne-2010:

Screenshot_20200303-173440_FlashScore PL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2019 o 22:15, Grendziu napisał:

Już za chwileczkę już za momencik Kolejorz na szczycie???

IMG_20191231_221042.jpg

Chyba były dopalacze. Te oczy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Grzes77 napisał:

Skład Lecha na dzisiejszy mecz. Kurde jaka bogata drużyna, tylko 2 Polaków w składzie podstawowym, przez to europejskie rozgrywki moim zdaniem mają zapewnione :champagne-2010:

Screenshot_20200303-173440_FlashScore PL.jpg

Mamy najlepsza szkółkę w Pl, nie martw się ?

Ja na wiosnę nie mam nic do zarzucenia Kolejorzowi, grają dobrze, aż za dobrze jak na nich. Gubią punkty, ale będą to robić, bo są bardzo młodzi. Najważniejsze, że są bardzo dobrze przygotowani fizycznie, taktycznie też Oki i mentalnie super. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Grendziu wiedziałeś o tym (chyba Cię zaskoczę) ?:

Mimo, iż jestem blisko Wawy, to od nastolatka kibicuję Lechowi, nie wiem czemu mają moją przychylność, mimo iż terytorialnie powinienem być np. za Legią. Gdy byłem na "derbach" Wawy w 2009 chyba roku, to rozje..li mnie kibice Legii, natomiast kibice Polonii Warszawa byli mega kulturalni. Od tego momentu jeszcze się upewniłem w moich "przekonaniach". Polonia na swoim stadionie wygrała z Ległą.

Kibicom Polonii Warszawa byłem bardziej przychylny, gdy ten klub w pucharze Polski (gdy byłem nastolatkiem i chodziłem na żyletę) przegrał z ówczesną 3-io ligową drużyną z mojego miasta, która notabene "powiązana" jest z Legią. 

To tak z ciekawostek i historii, kiedyś przy ognisku pogadamy na "te tematy" :champagne-2010:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wujek płakałem prawie z nerwów, bo ojciec nie chciał jechać, czy też nie dostał biletu. 

Od rana w szkole na każdej przerwie darłem się na maksa i motywowowałem innych aby śpiewali coś takiego :

"NAWET SŁYNNA BARCELONA DZISIAJ LECHA NIE POKONA" 

i tak non stop cały dzień ? 

Edit: Polonię Warszawa lubiłem dlatego, że w podostawówce przeczytałem książkę : " Do przerwy 0:1".

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądam Puchar Polski. Lech prowadzi ze Stalą Mielec 0-1 szkoda że Żyro w słupek bo mógłby się zrobić fajny mecz.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, Zola67 napisał:

Oglądam Puchar Polski. Lech prowadzi ze Stalą Mielec 0-1 szkoda że Żyro w słupek bo mógłby się zrobić fajny mecz.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Gdzie grali ba jakim kanale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...