Skocz do zawartości

Ważne mecze piłkarskie


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
12 minut temu, elvis napisał:

Znajdź jakiegoś streama w necie.
Z drugiej strony Ci zazdroszczę. Też nie mam ochoty na nich patrzeć, ale muszę emoji26.png

Ostatnio jak znalazłem to się wieszało, na lapku dzisiaj jakoś leci, więc jestem, podoba mi się że próbujemy pressing ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Grzes77 generalnie zagraliśmy w poprzednim meczu rezerwowy składem i coś tam zatrybiło.

Jestem wielkim fanem Linettiego, nie dlatego, że grał w Lechu, ale dlatego, że od Niego począwszy od Kolejorza wszyscy trenerzy ustalają pierwszą jedenastkę. Jest najbardziej pożytecznym zawodnikiem w każdym klubie jaki gra i tak było ostatnio w końcu w reprezentacji. Fajnie widać jego grę na żywo, nie w TV to co On robi w meczu to jest tytanowa praca
Szymański - no kurcze pieczone.... Grosik ostatnio nie strzelił 3 bramek, a Szymański to dramat.
No i Bereś na lewej stronie, zero dośrodkowań itd, uwielbiam tego gościa (nie Brzęczka) za to jak się rozwinął, jak pracuję na prawej stronie ale nie na lewej. Aktualnie mamy naprawdę w czym wybierać na lewej obronie, nawet jak Rybus ma covid.

Itd itp, ale mecz jest to oglądam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się najbardziej podobali chłopaki z Lecha teraz i kiedyś trochę ich tam było xD. Oczywiście super mecz Góralski i Klich. Lewy się trochę męczył do tej bramki ale liczy się jak się kończy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Do czasu wejścia na boisko Milka i Piątka graliśmy mecz perfekcyjny. Wygranymi tego meczu są Linetty i Góralski. Chłopaki grali tak jakbym od nich wymagał, gdybym był trenerio ???

Przy przejściu na 4-4-2 to już tak nie trybiło. 

Jeszcze raz brawo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W końcu nastał ten dzień, gdy do dymisji podał się ten, przez którego moja ukochana Barcelona popadła w kryzys, który może odbić się czkawką przez kolejne xyz lat. 

Tak czy siak, za lepsze jutro Blaugrany i mam nadzieję, że po kryzysie też  Nowej Polski ???

IMG_20201027_211948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czipsiory kupione, orzeszki też, monsterek dla młodego i dwa jasne dla starego tym bardziej.

Z niecierpliwością czekam na mecz Lecha. Po prostu - chcą grać i wygrać, i to widać. No i te młode źrebaki - co to znaczy mądry, długofalowy plan na budowę klubu. Przynajmniej nie motają się jak pewien bogaty pudelek w klatce obietnic.

Naprawdę wierzę, że ogolą dzisiaj kitę gościom. Do gołych jajec! Jak za Zibiego! :D:beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kiedyś, w sumie nie tak dawno ulubieńcem moim był Gumny, dopóki nie pojawiłem się na meczu we Wrocławiu ze @Splot i synami. Potem naturalnym ulubieńcem był Jóźwiak, wiadomo, że teraz jest Puchacz, za serce, za jakość, za umiejętności...

Sam mecz bardzo dobry, niestety na wyjście z grupy może być za mało. Ale to nie wina piłkarzy czy trenera tylko oczywiście Rutkow, że nie ma obrońców, bramkarzy i zmienników. 

Ostatnio się spinałem z kimś o to. 

Pokażcie mi proszę klub w Europie, który osłabia się po awansie do Ligii Mistrzów czy też Ligi Europejskiej i nie interesuje mnie to, że Józio czy Guma byli po słowie. 2 najlepszym piłkarza daje się extea kontrakty i rozważa odejście zimą. 

Nie możemy wymagać od jakiegokolwiek klubu z ekstraklasy tego że będziemy wygrywać, dopóki nie dorsniemy mentalnie i finansowo do Europy. 

Tym bardziej szacun dla Żurawia, że mu się jakoś udaje.  Wydobywa z piłkarzy maksa. 

Nie widzę tej drużyny za rok jak odejdzie Puszka, Moder, Kamyk, bo w rezerwach tam nikogo aktualnie nie ma?

Jak ja bym chciał się mylić. 

20201105_233751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...